×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
23. novembris, 2016
Drukāt

Kučinskis prognozē, cik ilgi deputāti šodien strādās (1)

Foto - Ieva Čīka/ LETAFoto - Ieva Čīka/ LETA

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) prognozē, ka šodien gaidāmā Saeimas sēde, kurā plānots lemt par nākamā gada valsts budžetu, noteikti nebeigsies 12 stundās.

Intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” premjers norādīja, ka ilgu Saeimas sēdi viņš prognozē, pamatojoties uz savu pieredzi. “Vēlākais ir bijis līdz septiņiem no rīta,” sacīja valdības vadītājs.

Viņš pauda cerību, ka parlamentā diskusijas būs “argumentētas un par lietu, nevis tikai runās runāšanas pēc”.

Kā ziņots, Saeima šodien lems par 2017.gada valsts budžeta apstiprināšanu, trīs gadu budžeta plānu, kā arī 57 ar budžetu saistītajiem likumprojektiem.

Valdošo koalīcijas partiju pārstāvji vakar tikušies, lai apspriestu nākamā gada budžeta jautājumus, un šiem politiskajiem spēkiem nav iebildumu pret budžetā iekļautajām normām, aģentūru BNS informēja Ministru prezidenta preses sekretārs Andrejs Vaivars. Pēc šīs tikšanās radusies pārliecība, ka Saeimas sēdē 2017.gada budžets tiks atbalstīts.

Arī Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas vadītājs Jānis Vucāns (ZZS) prognozēja, ka šodien vairākuma atbalsts nākamā gada budžetam būs. Politiķis pieļāva, ka Saeimas sēdē varētu būt diskusijas par tiem jautājumiem, kas bija plašāk apspriesti arī komisijas sēdē, piemēram, tā dēvētājiem lojalitātes grozījumiem, obligātās iepirkuma komponentes diferencēšu vai citiem likumprojektiem, par kuriem bija pretrunīgi viedokļi.

Nākamā gada valsts budžeta plānotie ieņēmumi ir 8,06 miljardi eiro, savukārt izdevumi – 8,36 miljardi eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ?

  =======

  Mediju ziņa (2006.): Saeimas plenārsēdē 11.12.2008., kurā “tautas kalpi” steidzamības kārtībā pieņēma budžeta grozījumu likumpaketi un balsoja par vairāku nodokļu būtiskiem paaugstinājumiem, apjomīgās dienaskārtības dēļ esot tikusi “panākta vienošanās strādāt līdz visu dienaskārtības punktu izskatīšanai”. Tuvojoties pulksten vieniem naktī, saeimas plenārsēžu zālē esot “izcēlušās nekārtības un troksnis”, kam par cēloni tiek minēta “tautas kalpu” “aizraušanās ar alkoholisku dzērienu lietošanu darba laikā un vietā”. Šī iemesla dēļ Saeimas spīkers G. Daudze (ZZS / LunV) esot “izsludinājis pārtraukumu uz pusstundu”. “Ja pēc pārtraukuma nekārtības atkārtosies, tiks lemts par Saeimas sēdes pārtraukšanu vispār”, “tautas kalpus” esot brīdinājis Daudze. Savukārt, premjers I. Godmanis (LPP/LC) uzslavēja “tautas kalpus” par “pašaizliedzīgu darbu un valstiski atbildīgo rīcību, pieņemot smagus un atbildīgus lēmumus”, kā arī pateicās par “tautas priekšstāvju” atbalstu valdošās koalīcijas politekonomisko interešu grupējumu (TP, LPP/LC, ZZS, TB/LNNK) kontrolētās valdības sagatavotā “ekonomikas stabilizācijas plāna” realizācijā, kurā ietilpst arī PVN un citu nodokļu būtiska paaugstināšana un sociālo garantiju būtiska samazināšana, no Saeimas tribīnes publiski apgalvojot, ka “mūsu parlaments ir labākais Eiropā”…
  —–
  .
  “Jevropā labākā parlamenta” lielā “sū#u talka”.
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 11./12.12.2008., Nr.6. )
  .
  “Pa plenārsēdi Augstā Mājā,
  Kā prastā krogā ŠONAKT ‘gāja’
  (Kaut – ‘prodžekts rullēja kā smērēts’,
  Par to, kā NEPELNOT tiks tērēts…):
  .
  Kad ‘ceijers’ tuvāk vieniem nāca ~
  Dažs labs ‘ar mūli SILĒ’ krāca,
  No “tautas kalpiem”, dikti skaļi,
  Kaut – ‘biedri laida traļi-vaļi’…
  .
  Vēl citus – māca žāva stīva,
  No polit-klaunu kolektīva ~
  Šie “normas” skaļi boksterēja,
  Un mazcenzēti… (diskutēja).
  .
  Kad “spīkers pauzi sludināja”,
  Uz ‘kafūzi’ viss “kvōrums” slāja,
  Lai ‘paņemtu uz krūti’, “sīki”,
  Jo – “nostrādājušies” tak’ līki!
  .
  Pēc bufetes un glāžu šķindas,
  Top šķidras “tautas kalpu” rindas:
  Viens “dežurants” pa trijiem ‘vālē’
  Pie balsojamām pogām zālē…
  .
  Līdz pirmiem gaiļiem tikām knapi:
  Ne parlaments, bet – “brāļu kapi” ~
  Guļ rindās biedri “goda krēslos”,
  Kā SILES lopi pašu… (mēslos)…
  .
  Iekš prezidija – “pāķis” klaigā,
  Pa reizei iekniebjot sev… ( vaigā ),
  No tribīnes – ‘laiž “mudaks” muti’,
  Kaut ko par “normām”, ‘tutti-frutti’…
  .
  Dažs “priekšstāvis” vēl loka mēli,
  (Par ‘ķiseniem’ un dūnu pēli…)
  No salda miega pēkšņi trūcies ~
  Zem frakas ‘ļipas’ kaut kas sūcies…”

  Kad jauna diena mostas “valstī”,
  ‘Lien salmos’ Muļķu Zemes balsti ~
  Kas “mošķu nakstī” SILĒ… ( darīts ),
  Sāks “pūlis” ‘izstrēbt’ rīt (vai parīt)…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

Draugiem Facebook Twitter Google+