Kultūra
Mūzika

“Kukaiņiem” jauns albums un dubulta jubileja0


Māris Grigalis.
Māris Grigalis.
Publicitātes foto.

20.maijā Ādažos bērnu studija “Kukaiņi” ieskandinās 10. jubilejas skaņu plati “Mūsos katrā dārgums mīt”. Tas ierakstīts sadarbībā ar ilggadējiem “Kukaiņu” draugiem – Latvijā iecienītiem mūziķiem, kuri arī piedalīsies jauno skaņdarbu prezentācijā, pavēstīja Baiba Jansone, vokālās studijas dibinātāja.

Bērnu vokālā studija “Kukaiņi” tās radītājas un dvēseles – Baibas Jansones – v adībā nākamgad svinēs 15 gadu jubileju. “Mūsos katrā dārgums mīt” tādējādi ir dubultas jubilejas albums, jo tas “Kukaiņiem” ir jau desmitais un iecerēts kā atskaites punkts par gadiem padarīto. Studijas vadītāja Baiba Jansone stāsta, – vēlējušies, lai jauno skaņdarbu tapšanā piedalītos visu iepriekšējo plašu līdzautori, tādēļ jaunie skaņdarbi ir tapuši sadarbībā ar uzticamiem “Kukaiņu” draugiem – Anci Krauzi, Vinetu Elksni, Māri Grigali, Rolandu Ūdri, Aināru Ančevski, Jāni Ķirsi, Mārtiņu Burkevicu. Dziesmu autore ir Mairita Bičuka.

20. maija koncertam būs divas daļas. Pirmajā, kam dots nosaukums “”Kukaiņi” ceļo uz Āfriku”, īpašie viesi būs Andžeja Grauda Bungu skolas dalībieki, kuri skandēs Āfrikas ritmus. Otrajā daļā, ieskandinot jauno albumu, ar studijas bērniem kopā uzstāsies Ainārs Ančevskis, Māris Grigalis, Vineta Elksne, tāpat ciemos gaidāms Rolands Ūdris, savukārt Ance Krauza būs redzama video sveicienā. Baiba Jansone stāsta, ka pasākumā piedalīsies arī visa radošā grupa. “Tas būs ģimenisks pasākums, kur arī mākslinieki būs sastopami ar savām ģimenēm,” pauda Jansone.

LA.lv