Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
28. jūlijs, 2015
Drukāt

Kūku pagastā sadeg saimniecības ēkas kopā ar automašīnām, zāles pļāvējiem, minitraktoru

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Ugunsgrēkā Krustpils novada Kūku pagastā pirmdien sadegušas divas vieglās automašīnas un dažāda tehnika, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD informē, ka notikuma vietā degušas divas saimniecības ēkas 130 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēka rezultātā sadegušas divas vieglās automašīnas, trīs pašgājēji zāles pļāvēji, divi kvadracikli, divas vieglo automašīnu piekabes, motocikls un minitraktors. Izsaukumu uz notikuma vietu VUGD saņēmis plkst.15.51.

Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.20. 29 un kā tā iespējamais izcelšanās iemesls tiek minēts īssavienojums elektroierīcē.

Savukārt Rīgā, autostāvvietā Anniņmuižas bulvārī 6, naktī uz otrdienu degušas trīs vieglās automašīnas desmit kvadrātmetru platībā. Savukārt ceturtajai automašīnai karstuma dēļ tika bojāta virsbūve.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 41 notikumu, no kuriem ar ugunsgrēkiem bijuši saistīti 22, bet ar glābšanas darbiem – 15.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar aluRīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+