Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
16. marts, 2015
Drukāt

Kūlas ugunsgrēkos cieš divas saimniecības ēkas un automašīna

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Latvijā svētdien notikušajos kūlas ugunsgrēkos cietušas divas saimniecības ēkas un vieglā automašīna, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Daugavpils novada Salienas pagastā kūlas ugunsgrēks 5000 kvadrātmetru platībā izraisījis arī šķūņa, kurā atradusies malka un siens, aizdegšanos 80 kvadrātmetru platībā. Krāslavā kūlas ugunsgrēks 5000 kvadrātmetru platībā izraisījis arī saimniecības ēkas aizdegšanos 20 kvadrātmetru platībā.

Savukārt Kārsavas novadā kūlas ugunsgrēka rezultātā aizdegusies arī vieglā automašīna.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 179 kūlas ugunsgrēki. Lielākie no tiem bijuši Ķekavas pagastā – 20 hektāri, Daugavpils novadā – 15 hektāri, kā arī Salaspils novadā – 10 hektāri.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (62)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+