Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
5. maijs, 2014
Drukāt

Kūlas ugunsgrēks rada plašus postījumus

Foto-LETAFoto-LETA

Plašus postījumus svētdien, 4.maijā, radījis kūlas ugunsgrēks Rēzeknes novada Mākoņkalna pagastā, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatējuši, ka deg kūla un mežs, kā arī vienstāvu dzīvojamā ēka 70 kvadrātmetru platībā, neapdzīvota ēka 140 kvadrātmetru platībā, saimniecības ēka 80 kvadrātmetru, un garāža 36 kvadrātmetru platībā. Negadījuma iemesls – pērnās zāles dedzināšana. Cietušo nav.

Savukārt Durbes novadā svētdienas vakarā degšana konstatēta kādas saimniecības kūtī 230 kvadrātmetru platībā. Glābējiem no degošās kūts izdevies evakuēt 20 cūkas un divus jaunlopus. Cietušo nav. Negadījuma iemesli vēl tiek skaidroti.

Ugunsgrēks 4.maija vakarā izcēlies kafejnīcā Rīgā, Hipokrāta ielā 55, kura likvidēšanas darbu laikā traumu guvis ugunsdzēsējs. Degšanas platība konstatēta 70 kvadrātmetru platībā, notikušā iemesli vēl tiek skaidroti. Veicot dzēšanas darbus, viens no ugunsdzēsējiem guvis kājas traumu. Citu cietušo nav.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 58 izsaukumiem, no kuriem 36 saistīti ar ugunsgrēkiem

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (35)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+