×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
4. aprīlis, 2016
Drukāt

Kūlas ugunsgrēku skaits šajā sezonā pārsniedzis tūkstoti (3)

LETALETA

Kūlas ugunsgrēku skaits šajā sezonā pārsniedzis tūkstoti, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā statistika.

Šogad glābēji izbraukuši uz 1080 pērnās zāles dedzināšanas vietām.

Svētdien tika saņemti 54 izsaukumi.

Kūlas dedzināšana Latvija ir aizliegta un par to var uzlikt administratīvo sodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ja NAV kam vasarā – ŗudenī nopļaut zāli, tad pavasarī to nosvilina kā kūlu!

  2. Dedzinātāj,esi drošs,sodu neuzliks,likumu sargiem tam pietrūkst zobu.Būtu man tāda vara,visi dedzinātāji uz laiku jau būtu deportēti uz tuksnesi,ko valsts būtu iznomājusi no mongoļiem.Bet Latvija atkal būtu pilna ar dziedātājputniem,bitēm un kamenēm.Pļavu puķu atkal būtu tāda pārbagātība, ka Sarkanās grāmatas varētu atdot arhīviem.

    • To dedzinātāju taču reti var pie rokas pieķert ,taču ir taču tā teritorija un tā kūla. Nu ja tavā teritorijā tas ugunsgrēks ir ,tad ej cietumā uz diviem gadiem,naudas sodi par nesakoptu teritoriju jau nelīdz. Ja nespēj saimniekot pats ,pārdot vai iznomā ,ja neviens neņem atdod pašvaldībai ,ja to nedari un arī nenodrošini kopšanu ,sēdi cietumā. Ir jau arī vietas ,kuras pieder pašvaldībām netika laukos, bet arī pilsētās ,nu te lai uzreiz Varam klāt un atlaiž domi. Tikai tāda enerģiska rīcība kaut ko mainīs ,un nekādas tiesāšanās trīs gadu garumā un pārsūdzības piecu gadu garumā. Tavā īpašumā deg ,otrā dienā jau tiesā, pašvaldības īpašumā deg ,dome otrā dienā jau atlaista. Kūlas ugunsgrēku jautājums tā būs atrisināts sezonas laikā.

Draugiem Facebook Twitter Google+