Sports
Hokejs

Kulda: Par kluba vēstuli Putinam neko nezinājām 16

foto: LETA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Ufas “Salavat Julajev” spēlētāji nav bijuši informēti, ka kluba vadība ar atklātu vēstuli vērsusies pēc palīdzības pie Krievijas prezidenta Vladimira Putina, paudis vienībā spēlējošais Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda.

Pagājušajā nedēļā izsūtītajā vēstulē klubs akcentējis problēmas, kādas piedzīvo tā vienīgais lielais atbalstītājs un šī valsts reģiona hokeja uzturētājs – labdarības fonds “Ural”. Šomēnes, izmeklējot Krievijas naftas kompānijas “Bašņeftj” lietu, arestēti labdarības fonda “Ural” banku konti, tādējādi iesaldējot tur esošos naudas līdzekļus.

“Mūs tas neskar un nemaz nedrīkst skart. Kā spēlējām, tā arī turpinām spēlēt – darām savu darbu un pildām savus uzdevumus,” Krievijas medijos citēts Kulda. “Tas, kas notiek ap klubu, no mums nav atkarīgs. Neko par kluba vēstuli Putinam nezinājām. Personīgi es neko rakstījis neesmu.”

Vēstulē, kur kā sūtītāji norādīti komandas spēlētāji, treneri un apkalpojošais personāls, izteikta cerība uz Putina atbalstu “Ural” glābšanā.

Tāpat Kulda noraidījis nozīmi faktam, ka klubam pašlaik ir finansiālas grūtības. “Lai vai kas arī nenotiktu – mēs dosimies laukumā un spēlēsim.”

Kā ziņots, šis labdarības fonds ir arī ģenerālsponsors Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) komandai Ņeftekamskas “Toros”, kurā spēlē Latvijas uzbrucējs Artūrs Mickēvičs, turklāt ir arī šīs līgas sadarbības partneris.

“Salavat Julajev” ir viena no labākajām KHL komandām, bet šobrīd ar 21 spēlē izcīnītiem 35 punktiem Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem ceturto vietu.

LA.lv