foto Ieva Čīka/LETA

Kulda par sitienu ar celi saņem diskvalifikāciju 0

Uzbrucējam Edgaram Kuldam diskvalifikācijas dēļ nāksies izlaist nākamo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rīgas “Dinamo” spēli, lēmusi līga.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Otrdien, kad rīdzinieki līdzīgā mačā ar 2:3 piekāpās līgas līderei Sanktpēterburgas SKA, Kulda jau pirmajā periodā saņēma lielo noraidījumu uz 5+20 minūtēm par sitienu ar celi. Savukārt tagad līga lēmusi sodu atstāt nemainīgu, turklāt papildus Latvijas spēlētājam piešķirt spēles diskvalifikāciju un naudas sodu.
Līdz ar to Kulda nevarēs doties laukumā ceturtdienas spēlē, kurā rīdzinieki viesosies pie Maskavas “Dinamo” komandas, kurā šobrīd no traumas atlabst uzbrucējs Mārtiņš Karsums.
Šajā sezonā Kulda 16 spēlēs atzīmējies vien ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Rīgas “Dinamo” komandai šobrīd ir divu zaudējumu sērija, lai arī tā pēdējā laikā rādījusi krietni saturīgāku sniegumu nekā sezonas sākumā. Rīgas klubs ar 14 punktiem 27 mačos ir ne tikai konferences, bet arī visas līgas pēdējā vietā.