Kulda pārspēj Pujacu, Dārziņam otrā uzvara 0

Artūra Kuldas pārstāvētā Novosibirskas “Sibirj” piektdien Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas otrajā spēlē izbraukumā ar 1:0 pārspēja Georgija Pujaca Omskas “Avangard”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Kulda rezultatīvi asistēja komandas vienīgo vārtu guvumā, kad Ņikita Zaicevs otrajā periodā izmantoja lielo skaitlisko vairākumu. Latvijas hokejists laukumā pavadīja 20:31 minūti, vienu reizi meta pa vārtiem, lietderības koeficients neitrāls.

Pujacs zaudēju sastāvā nebija pieteikts.

Rezultāts sērijā kļuva neizšķirts 1:1 un nākamie divi mači risināsies Novosibirskā.

Laura Dārziņa Kazaņas “Ak Bars” otro reizi pārspēja Ņižņekamskas “Ņeftehimik” ar 3:0 un sērijā ir vadībā ar 2:0. Visus vārtus kazaņieši guva trešajā periodā, kad izcēlās Niko Kapanens, Nikolajs Žerdevs un Iļja Ņikuļins.

Dārziņš spēlēja trešajā uzbrucēju virknējumā, uz laukuma pavadot vairāk nekā 11 minūtes un izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Sērijas turpinājums Ņižņekamskā.

Citā spēlē Čeļabinskas “Traktor” otro reizi zaudēja Astanas “Baris” – 3:5, Naidželos Douss uzvarētājiem guva četrus vārtus. Sērijā 0:2.

Magņitogorskas “Metallurg” – Ufas “Salvat Julajev” 2:0, sērijā 1:1.