×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
2. maijs, 2013
Drukāt

Kulda: Vinipegā strādāju ļoti smagi un esmu labā formā

LETALETA

Latvijas hokeja izlasei trešdien labā noskaņojumā un sportiskā formā pievienojās aizsargs Artūrs Kulda. Vinipegas “Jets” viņam tā arī nedeva iespēja šosezon uzspēlēt NHL, tāpēc hokejists ir izsalcis doties laukumā un ar izlasi parādīt labu sniegumu pasaules čempionātā.

Šorīt Latvijas izlase izlidoja uz Helsinkiem, kur sestdien ar maču pret Krieviju sāks pasaules čempionātu.

“Esmu labā formā. Pusotru mēnesi katru dienu trenējos, ar to nav problēmu. Visas domas bija, lai uzspēlētu Vinipegā, bet zināju, ka ir izlase un pasaules čempionāts. Bija skaidrs – ja komanda neiekļūs Stenlija kausā, braukšu uz izlasi,” sacīja Kulda.

Komanda spēlēja, bet kāds bija tavs dienas režīms?

No rīta trenējos ar komandu. Ar tiem, kas nespēlēja, treneri pastrādāja ilgāk. Spēles laikā darbojos trenažieru zālē. Strādāju ļoti nopietni, lielas slodzes. NHL ir augsts līmenis un treneri nevienam neļauj slinkot.

Kā šobrīd vērtē braucienu uz “Jets”, kur tomēr nevienā mačā tā arī nepiedalījies?

Bija iespēja aizbraukt, bet tas, ka nepieteica spēlēm, nebija no manis atkarīgs. Es un arī citi domāja, ka komanda veiks maiņas darījumus, taču tas nenotika un līdz ar to man neradās iespēja spēlēt. Es visu laiku biju gatavs. Kad piecas vai sešas spēles pēc kārtas zaudēja, likās, ka tagad man būs iespēja, bet – nebija.

Ar treneri vai menedžeri runāji par to?

Pēc sezonas bija tikšanās, vaicāja plānus, paslavēja, ka labi strādāju, mēs tev sekosim līdzi. Standarta frāzes. Sezonas laikā nav pieņemts iet pie trenera runāt. Ja vajadzēs, viņi paši pateiks. Treniņos jutos labi. Pirmajās nedēļās pārorientēties uz mazajiem laukumiem nebija viegli, bet tad pieradu. Ziemeļamerikā esmu pavadījis daudz laika.

Kādi turpmākie plāni?

Šobrīd svarīgākais ir pasaules čempionāts, bet tālāk skatīsimies. Esmu brīvais aģents, gatavs uzklausīt jebkuru piedāvājumu. Kas piedāvās labākus nosacījumus un kur jutīšu, ka būs labas iespējas, ar tiem arī parakstīšu. 

Ko gribi izdarīt pasaules čempionātā?

Labi spēlēt un uzvarēt spēles (smaida). Uzdevums ir nospēlēt pēc iespējas labāk, kolektīvs ir labs. Cīnīsimies! Bija patīkami atbraukt uz izlasi un visus satikt. Februārī paveicām lielu darbu, kvalificējāmies olimpiskajām spēlēm. Tas dos stimulu sekmīgi nospēlēt arī pasaules čempionātā.

 

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+