Sports
Hokejs

Kuldam ceļgala savainojuma dēļ varētu nākties izlaist pasaules čempionātu0

foto: LETA

Latvijas hokejistam Artūram Kuldam nākamnedēļ paredzēts veikt magnētiskās rezonanses izmeklējumu savainotajam celim un šobrīd ir zem lielas jautājuma zīmes viņa iespējas palīdzēt izlasei pasaules čempionātā maijā Dānijā.

Pieredzējušais aizsargs celi savainoja pēdējā regulārā turnīra spēlē Čehijā, izslēgšanas mačos piedalījies par spīti sāpēm. Tagad kopš sezonas beigām pagājušas gandrīz trīs nedēļas, tomēr labāk nav kļuvis. Tas radījis aizdomas, ka vaina ir nopietnāka nekā sākotnēji domāts.

“Šobrīd mana prioritāte ir veselība, lai varu kārtīgi sagatavoties nākamajai sezonai. Pagājušajā vasarā tikai jūlija beigās varēju kāpt uz ledus, tāpēc vēlāk bija ļoti grūti gan fiziski, gan psiholoģiski. Vispār šī bija grūta sezona, nekad tik daudz neesmu zaudējis. Jāsaved kārtībā veselība,” atkārtoja aizsargs, izvairoties prognozēt, vai tomēr pie labvēlīgiem medicīnisko izmeklējumu rādītājiem spēs palīdzēt izlasei pasaules čempionātā.

Saistītie raksti

Artūrs Kulda šo sezonu aizvadīja KHL vienībā Pekinas “Kuņluņ Red Star”, bet tās noslēgumā pievienojās Čehijas vienībai Prāgas “Sparta”.

Latvijas izlase aizvada otro treniņu nedēļu gatavojoties pasaules čempionātam, kas no 4. līdz 20. maijam risināsies Dānijā.

LA.lv