Kuldam divi vārti, “Sibirj” garantē vietu play-off 0

Artūrs Kulda piektdien guva divus vārtus, palīdzot Novosibirskas “Sibirj” viesos ar 7:1 sagraut Novokuzņeckas “Metallurg”.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

Latvijas izlases aizsargs mača 12. minūtē atklāja spēles rezultātu, bet deviņas sekundes pirms otrā perioda beigām  vairākumā panāca 5:1. Kopumā viņš spēlēja 18:51 minūti, nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1 un divas soda minūtes.

Kulda šosezon 48 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

“Sibirj” pēc šī panākuma garantēja vietu Gagarina kausa izcīņā. Ar 49 spēlēs iegūtiem 79 punktiem iegūtiem komanda austrumu konferencē ieņem septīto vietu.

Sandis Ozoliņš ar gūtiem vārtiem sekmēja Mitišču “Atlant” uzvaru pār Jaroslavļas “Lokomotiv” (5:2). Ozo spēlēja 23:08 minūtes, lietderība +2. Bet jaroslavļiešu rindās Miķelim Rēdliham neveiksmīgs mačs – jau sākumā viņš cieta pēc iespaidīga pretinieka spēka paņēmiena un kopā uz ledus bija vien nepilnas trīs minūtes.

“Atlant” trīs mačus pirms regulārā turnīra beigām Rietumu konferencē no izslēgšanas spēļu zonas atpaliek par diviem punktiem.