×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
2. aprīlis, 2015
Drukāt

Kuldīdzniekus aicina balsot par Ēvalda Valtera pieminekļa metiem (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kuldīgas iedzīvotāji līdz 9. aprīlim var nobalsot par savuprāt labāko variantu latviešu aktiera Ēvalda Valtera piemineklim, portālam LA.lv pastāstīja pašvaldības pārstāve Kristīne Duļbinska.

Kopskaitā seši metu konkursam “Ē.Valtera pieminekļa (vides objekta) izveide Kuldīgas vecpilsētā” iesniegtie piedāvājumi atvērta trešdien, 1. aprīlī, novada domē. Lēmumu par to, kuram no piedāvājumiem dot priekšroku, 10. aprīlī plāno pieņemt konkursa žūrija. Kopējais godalgu fonds ir tūkstoš eiro.

Žūrijas komisijas priekšsēdētāja ir Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa, žūrijā darbojas Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents, mākslas zinātnieks Ojārs Spārītis, Ēvalda Valtera dēls Raits Valters, Latvijas Republikas 12.Saeimas deputāte Solvita Āboltiņa, Kuldīgas novada pašvaldības izpilddirektore Ilze Dambīte–Damberga, Kuldīgas novada pašvaldības Būvniecības nodaļas vadītāja Jana Jākobsone un Kuldīgas aktīvās atpūtas centra vadītājs Artis Gustovskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Balsoju par Bronzas skulptūru!

 2. Tiešām!, bet nu pabriesmīgi, pirmie trīs – vispār nav skaidrs, kas tas ir… un tādai pilsētai ka Kuldīga tomēr vajadzētu spiest uz estētisko…. varēja jau iedot autoru vārdus arī. Nu man tās trepītes liekas “mazākais ļaunums”

 3. Īsti nesaprotu kāds gan ir sakars Ē.Valteram ar sarkanbaltsarkano karogu…. Lielākā daiļrade ir notikusi padomju laikā un ir daudzas lomas, kur viņš vārdos un darbos atbalsta padomju okupācijas iekārtu… No sērijas: bija tādi laiki, manuprāt neiet cauri….

 4. Kā priecājos, ka Evaldam Valteram būs piemineklis! 🙂
  Šis ir viens no tiem retajiem cilvēkiem, kam tiešām gribu, lai ir piemineklis Latvijā.
  Neesmu kuldīdzniece, bet patika pēdējais. Tāds mīļš un ar garšu šķiet.

 5. sociāli atstumtais Atbildēt

  1. vai un kad bija izziņots konkurss (,, iepirkums,,) latviešu strēlnieka un aktiera EV. VALTERA piemiņai Kuldīgā ?
  1. vai tas bija kāds ,,slēgts pasākums ,, , kas latviešiem un Latvijai nemaz nav jāzina ?

Draugiem Facebook Twitter Google+