Mobilā versija
Brīdinājums +0.9°C
Austris
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
7. augusts, 2015
Drukāt

Kuldīgā atklās ISSP noslēguma fotoizstādi

Foto: Aleksandra SoldatovaFoto: Aleksandra Soldatova

Sestdien, 8. augustā, plkst. 19, Kuldīgas Galvenās bibliotēkas Mākslas namā atklās Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas noslēguma izstādi, kurā piedalās fotogrāfi no visas pasaules, informē rīkotāji.

International Summer School of Photography (ISSP) šogad svin jau desmito jubileju, un zinātāju vidū atzīta par Eiropā labāko fotogrāfijas vasaras skolu. Tajā šogad piedalījās 73 fotogrāfi no 23 pasaules valstīm, kas atlases kārtībā ieguva iespēju piedalīties augsta līmeņa fotogrāfijas meistarklasēs. Dalībniekiem šogad pievienojās arī desmit Kuldīgas novada jaunieši. Pavadot nedēļu Pelču pilī pie Kuldīgas, studenti starptautisku meistaru vadībā strādāja pie jaunu projektu veidošanas vai veidoja grāmatas no esošiem darbiem. Izstādē būs redzamas fotogrāfiju sērijas, fotogrāmatas, instalācijas un multimediju darbi.

Apaļās jubilejas gadā sešas ISSP meistardarbnīcas vadīja starptautiski pazīstami un godalgoti mākslinieki, kas pārstāv dažādas fotogrāfijas jomas.

Sestdien plkst. 19 visi interesenti ir aicināti uz ISSP noslēguma izstādes atklāšanu Kuldīgas Galvenās bibliotēkas Mākslas namā, 1905. gada ielā 6. Savukārt vēlāk vakarā, plkst. 22, ISSP noslēguma darbi tiks demonstrēti Kuldīgas brīvdabas kinoteātrī “Goldingen Cinema”.

Izstādi Kuldīgā varēs aplūkot līdz 20. septembrim. Mākslas nama darba laiki: no trešdienas līdz sestdienai, plkst.10 – 18 un svētdienās no plkst. 10 – 16.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+