Mobilā versija
+10.3°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 27. aprīlis, 2017
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Kuldīgā brīvdabas kino sezonu sāks ar “Nesa un Nesijas” seansu

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Sestdien, 30. aprīlī, tiks atklāta Kuldīgas brīvdabas kinoteātra “Goldingen Knight Cinema” sestā sezona, informē Kuldīgas novada pašvaldība.

Jauno kino sezonu brīvdabā Kuldīgā atklās pēc pavasara palu šova “Lido zivis”, kad par godu zivīm, ūdens valstībai un pavasarim plkst. 22.30 notiks animācijas filmas “Ness un Nesija” seanss. Režisoru Rozes Stiebras un Anša Bērziņa veidotā “Ness un Nesija” ir pirmā latviešu pilnmetrāžas animācijas filma.

Kuldīgas Pilsētas dārzā filmas tiks demonstrētas piektdienās un sestdienās, aptuveni stundu pēc saulrieta. Tā kā brīvdabas kino skatītāji ir ļoti dažādi, programma iecerēta daudzkrāsaina – latviešu kino jaunumi un klasika, Eiropas un pasaules kinofestivālu zvaigznes, koncerti un laikmetīgā opera, videomāksla un animācija. Būs arī īpašas lekcijas un tikšanās ar autoriem.

Brīvdabas kino seansus rīko Kuldīgas novada muzejs, atbalsta Kuldīgas novada dome. Kino seansi ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Ar "Kazanovu" Leļļu teātrī atgriezīsies izrādes pieaugušajiemCeturtdien, 27. aprīlī, Latvijas Leļļu teātris prezentēja teātra radošo stratēģiju turpmākajām sezonām, kurā kā būtiskākais jaunums sagaidāma pieaugušajiem domātas repertuāra sadaļas veidošana.
Draugiem Facebook Twitter Google+