Mobilā versija
+17.0°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
23. janvāris, 2015
Drukāt

Kuldīga iekļauta pasaules ilgtspējīgāko tūrisma galamērķu sarakstā

kuldiga2-664x498

Kuldīga iekļauta pasaules ilgtspējīgāko tūrisma galamērķu “Top 100” sarakstā, informēja pašvaldībā.

Kuldīga ir viens no trim nominētajiem galamērķiem Baltijā. Otrs galamērķis ir Nacionālais dabas parks “Kuršu Nērija” Lietuvā, savukārt Igaunijas teritorijā nominēts Vertsjerva ezers.

Galamērķu apkopojošās tīmekļa vietnes “Greendestinations.info” direktors Alberts Salmans (Albert Salman) norādīja, ka Kuldīga izceļas citu galamērķu vidū ne tikai ar sava kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un tūrisma līderu oriģinālu ideju ieviešanu praksē, bet arī ar plānveidīgu ilgtspējīgu aktivitāšu ieviešanu katru gadu šajā mazpilsētā.

Uz visilgtspējīgākā tūrisma galamērķa nosaukumu kopumā pasaulē pretendē Azoru salu arhipelāgs Portugālē, jo tam ir augstākais pasaules ilgtspējības punktu skaits.

Ilgtspējīgo galamērķu “Top 100” saraksts ir profesionāls vērtējuma rezultāts, kuru izveidojuši 30 starptautiski ilgtspējīga tūrisma eksperti.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Dabas un Dieva brīnumu zemē, kur satiekas Rietumi un AustrumiBosnija un Hercegovina, Horvātija – šeit satiekas Rietumi un Austrumi. Kā šīs valstis atgūstas un attīstās 25 gadus pēc kara? Jāteic, tūrisma joma te sit augstu vilni.
Draugiem Facebook Twitter Google+