×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
15. jūlijs, 2016
Drukāt

Kuldīgā, iespējams, ar pārtiku saindējas desmit ārzemnieki – ekomākslas simpozija dalībnieki (5)

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Ilustratīvs foto

Papildināta ar divām pēdējām rindkopām.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā naktī uz piektdienu nonākuši desmit ārzemnieki, kas, iespējams, bija saindējušies ar pārtiku, aģentūra BNS uzzināja slimnīcā.

Ārzemnieki no Kuldīgas tika stacionēti ar sūdzībām par vemšanu, nespēku un sliktu pašsajūtu.

Stacionētas septiņas sievietes un trīs vīrieši, kuri Kuldīgā bija ieradušies no dažādām valstīm – Islandes, Norvēģijas, Zviedrijas un pat no Brazīlijas. Lielā pacienta pieplūduma dēļ operatīvi tika piesaistīts papildu medicīniskais personāls, kas palīdzēja sniegt medicīnisko palīdzību.

Pacientu stāvoklis šobrīd ir stabils, un tie stacionēti slimnīcas infekcijas nodaļā. Slimnīcas medicīniskais personāls min, ka, iespējams, saslimšanu izraisījusi pārtika.

Kuldīgā sasirgušos ārzemniekus, kuri nogādāti slimnīcā ar saindēšanās pazīmēm, vieno tas, ka viņi visi ir starptautiskā ekomākslas simpozija “Art To Try” dalībnieki, aģentūru LETA informēja Kuldīgas novada pašvaldības Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Duļbinska.

Reaģējot uz situāciju, pašvaldība ir nosūtījusi Slimību profilakses un kontroles centra Kurzemes reģionālajai nodaļai visu tās rīcībā esošo informāciju par to, kurās ēdināšanas iestādēs projekta dalībniekiem sniegti ēdināšanas pakalpojumi.

Vienlaikus pašvaldībai nav informācijas par to, vai un kur sasirgušie cilvēki varētu būt projekta laikā individuāli iegādājušies pārtikas produktus vai saņēmuši ēdināšanas pakalpojumus, atzina Duļbinska.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Jā viņi bija ieradušies uz Kuldīgas Dzīrēm, taču saindējušies esot Ventspilī nevis Kuldīgā…no Kuldīgas tika hospitalizēti

  2. Viņi pieraduši pie 10 reizes centrifūgētas un filtrētas pārtikas. Briselē viesnīcā Bristol man pasniedza zupu kura bija smalka šķidra zalā pļura , garšīga.,,,,gaļas šķēles , ka cauri var redzēt, maize 5mm bieza. cauru spīd. Alus Heiniken Bier – garšīgs.

  3. pavāre pēc tualetes apmeklējuma nebija pirkstus nomazgājusi

  4. pavāre pēc iziešanas no tualetes nebija pirkstus nomazgājusi

  5. maigie ārzemju vēderiņi Atbildēt

    nesagremoja ietejos labumus:)

Draugiem Facebook Twitter Google+