Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
12. marts, 2015
Drukāt

Kuldīgā notiks starptautiska meistarklase fotogrāfiem

Foto: Aaron SchumannFoto: Aaron Schumann

No 15. – 21. martam Kuldīgā sāksies jauns mākslas projekts – ISSP Starptautiskā meistarklase, kuras dalībnieki ir 24 fotogrāfi no 21 pasaules valsts, LA.lv pastāstīja rīkotāju pārstāve Liāna Beņķe.

Meistarklases ietvaros norisināsies daudzveidīga vakara lekciju un prezentāciju programma, kuru apmeklēt aicināts ikviens fotogrāfijas, mākslas un žurnalistikas interesents.

“Nedēļas garumā meistarklases dalībnieki sāks darbu pie saviem ilgtermiņa autorprojektiem un veidos fotogrāfiju sērijas un instalācijas par Kuldīgu, kas būs apskatāmas nedēļas noslēgumā sestdien, 21. martā,” stāsta Beņķe.

ISSP Meistarklasē fotogrāfi gada laikā tiksies trīs reizes, šajā laikā izstrādājot personiskus dokumentālus projektus.

Viens no meistarklases vadītājiem ir Ārons Šūmans (Lielbritānija) – pazīstams kurators, fotogrāfs, žurnālists, lektors un interneta žurnāla “SeeSaw Magazine” dibinātājs. Starp pasniedzējiem ir arī viens no pasaulē atpazīstamākajiem fotožurnalistiem, daudzkārtējs World Press Photo un citu balvu laureāts Jurijs Kozirevs (Krievija) un ietekmīgā fotožurnālistikas izdevuma “Russian Reporter Magazine” redaktors Andrejs Poļikanovs (Krievija).

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+