Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
12. marts, 2015
Drukāt

Kuldīgā notiks starptautiska meistarklase fotogrāfiem

Foto: Aaron SchumannFoto: Aaron Schumann

No 15. – 21. martam Kuldīgā sāksies jauns mākslas projekts – ISSP Starptautiskā meistarklase, kuras dalībnieki ir 24 fotogrāfi no 21 pasaules valsts, LA.lv pastāstīja rīkotāju pārstāve Liāna Beņķe.

Meistarklases ietvaros norisināsies daudzveidīga vakara lekciju un prezentāciju programma, kuru apmeklēt aicināts ikviens fotogrāfijas, mākslas un žurnalistikas interesents.

“Nedēļas garumā meistarklases dalībnieki sāks darbu pie saviem ilgtermiņa autorprojektiem un veidos fotogrāfiju sērijas un instalācijas par Kuldīgu, kas būs apskatāmas nedēļas noslēgumā sestdien, 21. martā,” stāsta Beņķe.

ISSP Meistarklasē fotogrāfi gada laikā tiksies trīs reizes, šajā laikā izstrādājot personiskus dokumentālus projektus.

Viens no meistarklases vadītājiem ir Ārons Šūmans (Lielbritānija) – pazīstams kurators, fotogrāfs, žurnālists, lektors un interneta žurnāla “SeeSaw Magazine” dibinātājs. Starp pasniedzējiem ir arī viens no pasaulē atpazīstamākajiem fotožurnalistiem, daudzkārtējs World Press Photo un citu balvu laureāts Jurijs Kozirevs (Krievija) un ietekmīgā fotožurnālistikas izdevuma “Russian Reporter Magazine” redaktors Andrejs Poļikanovs (Krievija).

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+