×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. novembris, 2017
Drukāt

Kuldīgas domnieki “uzspļauj” konkursa nosacījumiem un izraugās “savējo” vadošā amatā (10)

Velvju tilts pār Ventu Kuldīgā.Velvju tilts pār Ventu Kuldīgā.

Foto - LETA

Kuldīgas novada pašvaldība Snēpeles pagasta pārvaldes vadītāja amatā iecēlusi personu, kura neatbilst pašas vietvaras izsludinātajiem konkursa kritērijiem. Iedzīvotāji situāciju uzskata par absurdu un sauc to par savējo bīdīšanu amatos, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Pirms neilga laika no Kuldīgas novada Snēpeles pagasta amata atbrīvoja Daci Cielavu. Daudzi iedzīvotāji par to bijuši neizpratnē, lūguši paskaidrojumus pašvaldībai. Pēc tam, kad D. Cielava atstāja pagasta pārvaldnieces krēslu, Kuldīgas novada dome izsludināja konkursu, meklējot jaunu pārvaldnieku.

Konkurss izsludināts pašvaldības mājaslapā, kur lasāmas arī prasības pretendentiem: augstākā izglītība; vismaz divu gadu darba pieredze pašvaldības iestādē, pašvaldībā vai tās struktūrvienību vadībā; zināt spēkā esošos ārējos un iekšējos normatīvos aktus savā kompetences jomā un citas prasības.

Absurdi, ka par jauno Snēpeles pagasta pārvaldes vadītāju Kuldīgas novada pašvaldība izraudzījusies Edgaru Reimani, personu bez meklētajām komponentēm.

”Smieklīgi, bet vienīgais, kas no šiem kritērijiem piemīt Reimaņa kungam, ir B kategorijas autovadītāja apliecība. Viņam nav nedz augstākās izglītības, tāpat viņam nav pieredzes darbā pašvaldībā. Arī organizatora un līdera prasmes ir apšaubāmas, var paskatīties kaut vai uz viņa saimniecību ar nodokļu parādiem,” sašutusi ir iedzīvotāja Ilonda Reita.

Izraudzītais Edgars Reimanis ir Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas Ingas Bērziņas dēla sirdsdraudzenes onkulis. Kā “Bez Tabu” stāsta vairāki, savstarpēji nesaistīti avoti, viņš ir draudzīgās attiecībās ar pašvaldības izpilddirektores vietnieci Agnesi Buku un viņas radiniekiem. Tieši A. Buka ir atbildīgā par pagastos notiekošo un izraugās pagastu vadītājus.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Sūds un pieci,Edža rullē!!!

 2. Buka ir izpilddirektora vietniece, bet melo acīs skatīdamās. Teica, ka nezinot, vai amatu ieguvusi konkursa ceļā. Viņu laikam domē bezsamaņā kāds nogādājis! Kā var nezinăt, piedalījies vai nav piedalījies konkursā. Tātad pati zin, ka nesmukā veidā pati amatā tikusi.

 3. Loti žēl, ka mūsu sirmajai Kuldīgai jāsarkst, palasiet komentārus Skaties.lv, Kuldīgas dome, ar Bērziņu priekšgalā, sev bedri izrakusi un rok arvien dziļāk. Dēļ Cielavas atlaišanas cilvēki sāka prasīt atbildes, to vietā ieguva jaunu vadītāju, kuram paši snēpelnieki neuzticas, ieskaitot visu viņa ģimeni, Nekaunība nes karogus – rīt Lāčplēša dienā Bērziņa teiks, ka strādā, lai iedzīvotājiem būtu gandarījums…

 4. Ar Daci viņi cūciski izrīkojušies.Vismaz varēja viņu Pelču pagastā atstāt ,viņa ir vietējā,cilvēki viņu labi pazīst.

  • Nu nē, Cielava, kā vadītāja galīgi neder. Paldies Dievam, ka atlaista. Tik cik daudzsološi săkās šī pagastu reforma, ar tik pat lielu blīkšķi tā izgāzăs. Diemžēl!

 5. He-he, līdz grīdai jāsmejas par Bukas pārbiedēto ģīmi un laišanos “lapās”.Un jaunais priekšnieks divus vārdus kopā sasaistīt nevar

 6. Tad kāds pamatojums bija D. Cielavas atlaišanā, kur ilgus gadus vadīja divus pagastus ; Pelči un Snēpele.. cik zināms visiem kritērijiem atbilstošs cilvēks..
  Vai viņas darbā bija kādas nepielnības? Tāpat jau cilvēku neatlaiž ?

 7. Agnese, lai tirgo tālāk savas dārgās žāvētas zupas… Zajebal šitie “uzņēmēji” – vispirms parāda, ka ir baigie biznesmeņi, bet pēc tam skrien uz domi strādāt sēdēt uz nodokļu naudas. 😀 Veiksmes stāsts 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+