×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Kuldīgas novada saimniecībā nozagts liels apjoms augu mēslojuma (1)

mineralmesli

Kuldīgas novadā kādā zemnieku saimniecībā pirms aptuveni nedēļas nozagts vērienīgs apjoms augu aizsardzības līdzekļu un mēslojuma. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, informē Valsts policijā (VP), kas aicina iedzīvotājus uzmanīties no aizdomīgiem līdzekļu pārdevējiem un ziņot par tiem.

Kā norāda VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga, 22. aprīļa rītā kādā zemnieku saimniecībā konstatēts, ka, atlaužot durvis, garnadži iekļuvuši angārā un nozaguši lielu daudzumu augu aizsardzības līdzekļu un augu mēslojumu.

Apstākļu noskaidrošanai policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, un notiek izmeklēšana.

VP aicina iedzīvotājus uzmanīties no personām, kuras var ierasties lauku sētā un piedāvāt iegādāties vielas “no rokas” par zemākām cenām.

Ja cilvēku rīcībā ir noderīga informācija par nozagtajiem līdzekļiem, policija lūdz par to ziņot, zvanot pa tālruni 63404602, 63404569, 63404569, vai vēršoties tuvākajā VP iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. *No rokas,par zemākām cenām* – vienmēr laipni lūgti! Tagad safasēts arī vienreizejās devās!Pastāvīgiem klientiem – *kosmiskas* atlaides,pēdējo reiz !!! onkols garantē,galdnieks nomēra,kapracis noformē! Nedārgi.

Draugiem Facebook Twitter Google+