Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Kuldīgas novada saimniecībā nozagts liels apjoms augu mēslojuma (1)

mineralmesli

Kuldīgas novadā kādā zemnieku saimniecībā pirms aptuveni nedēļas nozagts vērienīgs apjoms augu aizsardzības līdzekļu un mēslojuma. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, informē Valsts policijā (VP), kas aicina iedzīvotājus uzmanīties no aizdomīgiem līdzekļu pārdevējiem un ziņot par tiem.

Kā norāda VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga, 22. aprīļa rītā kādā zemnieku saimniecībā konstatēts, ka, atlaužot durvis, garnadži iekļuvuši angārā un nozaguši lielu daudzumu augu aizsardzības līdzekļu un augu mēslojumu.

Apstākļu noskaidrošanai policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, un notiek izmeklēšana.

VP aicina iedzīvotājus uzmanīties no personām, kuras var ierasties lauku sētā un piedāvāt iegādāties vielas “no rokas” par zemākām cenām.

Ja cilvēku rīcībā ir noderīga informācija par nozagtajiem līdzekļiem, policija lūdz par to ziņot, zvanot pa tālruni 63404602, 63404569, 63404569, vai vēršoties tuvākajā VP iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. *No rokas,par zemākām cenām* – vienmēr laipni lūgti! Tagad safasēts arī vienreizejās devās!Pastāvīgiem klientiem – *kosmiskas* atlaides,pēdējo reiz !!! onkols garantē,galdnieks nomēra,kapracis noformē! Nedārgi.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+