Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
22. oktobris, 2014
Drukāt

Kuldīgas policija meklē pazudušu sirmgalvi

Foto - no privātā arhīvaFoto - no privātā arhīva

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvalde (KRP) meklē bezvēsts pazudušo, 1938. gadā dzimušo Mariju Priedēnu, informē VP KRP.

Sieviete svētdien, 19. oktobrī, izgājusi no mājām Kuldīgā, Rožu alejā 16, un kopš tā laika viņas atrašanās vieta nav zināma. No mājas viņa aizgājusi kopā ar melnu vilku sugas suni, kas mājās atgriezās otrdien, 21. oktobrī.

Sievietes augums ir 1,50  – 1,60 metri. Viņa bija ģērbusies melnā mēteļauduma virsjakā ar saplēstu rāvējslēdzēju, sporta biksēs melnā krāsā ar baltu svītru sānos, tumši zaļos gumijas apavos un adītā cepurē ar brūni dzeltenām svītrām.

Policijā atzīmē, ka sievietei ir atmiņas zudums – viņa neatpazīst apkārtni, cilvēkus un reizēm neatceras arī savu vārdu.

Ikviens, kuram ir informācija par sievietes atrašanās vietu, lūgts zvanīt pa tālruni 633 74400, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī!

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+