×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
17. aprīlis, 2014
Drukāt

Kuldīgas “Rumbas kvartets” plūc laurus aptaujā
 (3)

Foto - Kristīne ŠimpermaneFoto - Kristīne Šimpermane

Latvijas šlāgeraptaujas ziemas posmā pārliecinoši uzvarēja kurzemnieki – “Rumbas kvartets” no Kuldīgas. Šī kvartetam ir pirmā dalība aptaujā. Tikai šogad maijā puiši svinēs kvarteta gada jubileju. Viss aizsākās ar domu pamuzicēt vienā pasākumā, bet nepilna gada laikā ir jau pirmā uzvara.

“Ja godīgi, tad esam ļoti pārsteigti par tik pārliecinošu uzvaru ziemas posmā. Protams, ņemot vērā aptaujas starpposmu rezultātus, ļoti cerējām par vietu trijniekā, bet par pārliecinošu pirmo vietu patiesi esam patīkami pārsteigti,” neslēpj grupas dalībnieks Artis Šimpermanis. Kādu laiku jau bija ierasts, ka aptaujā laurus plūc grupas no Latgales, bet šī ziema atnesusi patīkamu pārsteigumu. “Dziesma “Kur esi tu” ir brīnišķīgs latviešu valsis ar sentimentālu liriku un skanīgu melodiju, tā ka klāt vēl pieliekot “Rumbas kvarteta” īpašo skanējumu, veiksmes atslēga ir rokā. Protams, prieks, ka arī kurzemnieki seko līdzi šlāgermūzikas lauciņam, ir mūs pamanījuši un atbalstījuši, lai gan esam saņēmuši ļoti daudz apsveikumu, labu un iedrošinošu vārdu no Latgales, Vidzemes un arī Zemgales. Izmantojot izdevību, “Rumbas kvartets” saka sirsnīgu paldies visiem atbalstītājiem,” smaidot saka Artis.

Kas tad mainījies pēc uzvaras? Artis pārliecinoši atbild: “Pirmkārt, esam noticējuši sev un esam pārliecinājušies, ka “Rumbas kvartets” patiesi spēj iepriecināt dzīvās mūzikas cienītājus. Protams, arī kvarteta pasākumu kalendārs ir pamatīgi aizpildījies. Līdz ar to esam apzinājušies, ka priekšā stāv daudz darba, lai priecētu klausītājus!”

Maijs kvarteta puišiem ir īpašs mēnesis, jo no vienas pamuzicēšanas viņi ir aizmuzicējušies līdz uzvarai šlāgeraptaujā. “Tieši 26. maijā apritēs gads kopš mūsu pirmās uzstāšanās, līdz ar to šo datumu arī uzskatām par “Rumbas kvarteta” dzimšanas dienu. Taču šogad tieši šajā datumā būsim Vācijas pilsētā Lībekā, kur pārstāvēsim Kuldīgas pilsētu Hanzas dienās un tā būs pirmā reize, kad muzicēsim ārpus Latvijas,” par gada jubilejas svinēšanu saka Artis.

Gada laikā puiši studijā paspējuši ierakstīt trīs dziesmas: “Kur esi tu”, “Ziemas vakars” un “Kristīnei”. “Šobrīd aktīvi strādājam pie repertuāra atlases, lai aprīlī varētu ierakstīties studijā, kā arī plānojam jauno videoklipu dziesmai “Kristīnei”. Protams, nepacietīgi gaidām 5. jūliju, lai ņemtu dalību Latvijas lielajā šlāgeraptaujas finālā Ventspilī!”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kaut kas vienreizēji skaists un skanīgs!Vairāk izlaist vecās dziesmas,jo tās Jums skan dievīgi! Paldies!

  2. Malači, tā turpināt!

  3. Par Kuldīgu! Forewer:)

Draugiem Facebook Twitter Google+