×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
21. marts, 2014
Drukāt

Kultūras akadēmijā pārvēlēs rektoru (4)

silins_janis_lka

Pašreizējais LKA rektors Jānis Siliņš amatā pavadījis jau divus termiņus.

Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Satversmes sapulcē 31. martā notiks rektora vēlēšanas. Uz amatu ir četri pretendenti, aģentūru LETA informēja LKA Rektora vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Goldmanis.

Šogad LKA vadītajam profesoram Jānim Siliņam beidzas otrais termiņš augstskolas rektora amatā.

Goldmanis informēja, ka uz Kultūras akadēmijas rektora amatu reģistrēti četri pretendenti – Teātra un audiovizuālās mākslas katedras vadītāja Inga Pērkone-Redoviča, kuru izvirzījusi Teātra un audiovizuālās mākslas katedra, LKA Zinātniskās pētniecības centra vadītāja Rūta Muktupāvela, kuru izvirzījusi Kultūras teorijas un vēstures katedra, Kultūras socioloģijas un menedžmenta katedra, vispārējais personāls un Studējošo pašpārvalde. Uz rektora amatu pretendē arī LKA Senāta priekšsēdētājs Kultūras teorijas un vēstures katedras pasniedzējs Edmunds Apsalons un Kultūras socioloģijas un menedžmenta katedras profesors Ivars Bērziņš.

Akadēmijas Satversmes sapulcē, kura ievēlēs rektoru, ir 30 augstskolas akadēmiskā personāla pārstāvji, desmit studējošo pārstāvji un desmit vispārējā personāla pārstāvji.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Siliņš LKA bija ļoti labs rektors. Tad tagad tur tik daudziem uz rektorēšanu galvā sakāpis, četri rektora kandidāti vienai tik mazai skoliņai par daudz.

    • Liela alga no trūcīgas valsts budžeta – tas ir lielākais kārdinājums. Turklāt LKA ir viena no n-tajām mazās Latvijas augstskolām, kurā dublējas studiju priekšmeti ar citām Latvijas valsts augstskolām.

  2. jocigs komentārs. Kas ir Paldies Dievam? tas, ka būs jauns rektors/rektore? gadi iet, viss mainās. Latvijas Kultūras akadēmija laiž ārā labi sagatavotus speciālistus darba tirgum – svešvalodas, menedžmenta-producēšanas spējas, labi režisori, aktieri, kurarori, producenti, orķestru direktori, valsts pārvaldes un radošo industriju darbinieki… reklāmas un pasākumu aģentūru priekšgalā ir tieši LKA beidzēji, visos LV teātros režisori un aktieri – tāpat. Dramaturgi un dramaturģes, žurnālisti… ko vēl? LKA ir tiešām nopietna augstskola. Prieks par LKA!

  3. Beidzot! Paldies Dievam!

Draugiem Facebook Twitter Google+