Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
1. aprīlis, 2015
Drukāt

Kultūras centrs “Ritums” svētdien aicina uz “Līvu dienu”

Andas Krauzes fotoAndas Krauzes foto

Svētdien, 5. aprīlī, no plkst. 12 līdz 16 Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums” sadarbībā ar folkloras kopu “Skandinieki” norisināsies jau sestais līvu tradīciju pasākums – “Līvu diena”, vēsta Rīgas Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pasākuma laikā notiks dzimtas stiprināšanas rituāli visai ģimenei, tiks mācīts kā caur dziesmu var apgūt līvu valodu, izrunātas senas un mūsdienīgas pavasara tradīcijas, tāpat notiks dižošanās ar līdzi paņemtajām olām.

Īpaši bērniem un viņu vecākiem tiks piedāvātas radošās darbnīcas, tajās varēs izgatavot neparastas pavasara rotas – putnus no diegiem, salmiem, pūst un dekorēt olas, izmantojot dažādas tehnikas un krāsošanas paņēmienus. Tradicionālo ēdienu degustācijās būs pavasara veselības maizītes un spēka dzērieni. Interesentiem būs iespēja pašiem kalt rotas, izsmaržot un sajust dabas kosmētiku, kā arī iegādāties tās par atsevišķu samaksu.

Dalības maksa pieaugušiem 3 eiro, ģimenēm – 5 eiro.

Pievienot komentāru

"Sēnītei" un Liepājas teātrim piešķirs kultūras pieminekļa statusuKafejnīcas "Sēnīte" ēka un Liepājas teātris iekļauti valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētie paziņojumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+