Mobilā versija
Brīdinājums +13.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 27. maijs, 2017
1. aprīlis, 2015
Drukāt

Kultūras centrs “Ritums” svētdien aicina uz “Līvu dienu”

Andas Krauzes fotoAndas Krauzes foto

Svētdien, 5. aprīlī, no plkst. 12 līdz 16 Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums” sadarbībā ar folkloras kopu “Skandinieki” norisināsies jau sestais līvu tradīciju pasākums – “Līvu diena”, vēsta Rīgas Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pasākuma laikā notiks dzimtas stiprināšanas rituāli visai ģimenei, tiks mācīts kā caur dziesmu var apgūt līvu valodu, izrunātas senas un mūsdienīgas pavasara tradīcijas, tāpat notiks dižošanās ar līdzi paņemtajām olām.

Īpaši bērniem un viņu vecākiem tiks piedāvātas radošās darbnīcas, tajās varēs izgatavot neparastas pavasara rotas – putnus no diegiem, salmiem, pūst un dekorēt olas, izmantojot dažādas tehnikas un krāsošanas paņēmienus. Tradicionālo ēdienu degustācijās būs pavasara veselības maizītes un spēka dzērieni. Interesentiem būs iespēja pašiem kalt rotas, izsmaržot un sajust dabas kosmētiku, kā arī iegādāties tās par atsevišķu samaksu.

Dalības maksa pieaugušiem 3 eiro, ģimenēm – 5 eiro.

Pievienot komentāru

"Melānijas hronikas" pirmizrāde Krievijā - pārpildītā zālē (4)Pilnā skatītāju zālē pirmizrādi Krievijā vakar piedzīvojusi režisora Viestura Kairiša filma "Melānijas hronika", ar kuru tika atklāts Baltijas valstu kinofestivāls Sanktpēterburgā.
Draugiem Facebook Twitter Google+