Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
27. februāris, 2014
Drukāt

Kultūras ministre dosies uz Ventspili

Foto: LETAFoto: LETA

Piektdien, 28. februārī, Ventspilī darba vizītē ieradīsies kultūras ministre Dace Melbārde ar pavadošo delegāciju, portālu LA.lv informēja pilsētas mārketinga nodaļas vadītāja Kristīne Duļbinska.

Viesi Ventspils pilsētas domē tiksies ar pilsētas domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu, priekšsēdētāja 1.vietnieku sadarbības jautājumos Gunti Blumbergu, domes izpilddirektoru Aldi Ābeli un Ventspils Mūzikas vidusskolas direktoru Andri Grigali. Tikšanās laikā iecerēts iepazīstināt ministri ar Ventspils pilsētas pašvaldības kultūrpolitiku, kā arī, piedaloties arhitektam Deividam Kukam no Vācijas, iepazīstināt ministri ar Ventspils Mūzikas vidusskolas ar akustisko zāli projektu.

Tāpat ministre ar pavadošo delegāciju apmeklēs dažādas kultūras iestādes – Livonijas ordeņa pilī iekārtoto Ventspils muzeju, Ventspils Starptautisko rakstnieku un tulkotāju māju un Pārventas bibliotēku.

Plkst. 16.00 Ventspils Jaunrades namā D.Melbārde tiksies ar Ventspils Mūzikas vidusskolas pedagogiem, audzēkņiem un skolēnu vecākiem.

Pievienot komentāru

Latvijā iedegas Ziemsvētku egles, sākas rūķu darbnīcas un Adventa koncertiZiemassvētku gaidīšanas laikā arvien vairāk un vairāk sirsnīgu sarīkojumu gaida ģimenes.
Draugiem Facebook Twitter Google+