×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
9. februāris, 2015
Drukāt

Kultūras ministre šodien pasniegs Lielo mūzikas balvu diriģentam Marisam Jansonam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kultūras ministre Dace Melbārde Amsterdamas koncertzālē “Concertgebouw” pirmdien pasniegs Marisam Jansonam Lielo mūzikas balvu 2014 par mūža ieguldījumu, aģentūra BNS uzzināja Kultūras ministrijā (KM).

Savukārt pirmdienas pēcpusdienā un otrdien ministre uzturēsies Frankfurtē un Berlīnē, kur piedalīsies Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē pasākumos. KM norāda, ka Jansons nevarēs saņemt balvu klātienē ceremonijā Rīgā 3. martā. Balvas pasniegšanā Amsterdamā piedalīsies arī Latvijas vēstnieks Nīderlandē Māris Klišāns un Karaliskā “Concertgebouw” orķestra direktors Jans Rēss.

Pirmdienas vakarā Frankfurtē ministre ar uzrunu sveiks kamerorķestra “Simfonietta Rīga”, vijolnieces Vinetas Sareikas un diriģenta Normunda Šnē koncerta viesus Frankfurtes Vecajā operā (Alte Oper). Savukārt otrdien ministre dosies uz Berlīni, kur tiksies ar Federālās valdības pilnvaroto kultūras un mediju lietās Moniku Grutersu, Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministrijas Kultūras un komunikācijas direkcijas vadītāju Andreasu Gērgenu un “Deutsche Welle” intendantu Peteru Limburgu, lai pārrunātu Latvijas prezidentūras ES Padomē prioritātes audiovizuālajā jomā, dalītos pieredzē mediju politikas īstenošanā un iepazītos ar Vācijas mediju vides uzbūvi un attīstību.

Ministri pavadīs padomniece Latvijas prezidentūras ES Padomēs nodrošināšanas jautājumos Linda Pavļuta un padomnieks sabiedrības integrācijas un mediju politikas jautājumos Mārtiņš Kaprāns.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+