×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
31. janvāris, 2017
Drukāt

Kultūras ministre tiksies ar deju virsvadītājiem (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK), Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) vadība un Deju lieluzveduma “Māras zeme” radošā grupa šodien tiksies ar deju virsvadītājiem.

Kultūras ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Ginta Bormane aģentūru LETA informēja, ka šodien ministre tiksies ar visiem deju virsvadītājiem, savukārt 2.februārī ir sasaukta Dziesmu un deju svētku Mākslinieciskā padome, kuras kompetencē ir sniegt atzinumu arī sagatavotajai deju lieluzveduma koncepcijai un mākslinieciskajiem risinājumiem.

Savukārt LNKC sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Bika aģentūru LETA informēja, ka XVI Deju svētku Deju lieluzveduma “Māras zeme” mākslinieciskās koncepcijas autori – mākslinieciskie vadītāji Jānis Ērglis un Jānis Purviņš, režisors Elmārs Seņkovs un scenogrāfs Reinis Suhanovs – sadarbībā ar Dziesmu un deju svētku rīkotāju LNKC turpina darbu gan pie repertuāra, gan pie māksliniecisko risinājumu pilnveidošanas.

LETA jau ziņoja, ka pastāvēja iecere nākamajos Dziesmu un deju svētkos, kas norisināsies 2018.gadā no 30.jūnija līdz 8.jūlijam, līdztekus jau ierastajiem svētku pasākumiem organizēt latviešu tautastērpu skates uzvedumu. Šā brīža svētku iecere paredz, ka skatītājiem tiktu piedāvāts apmeklēt kopumā trīs deju lieluzveduma “Māras zeme” un trīs svētku noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” priekšnesumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai par dziesmu repertuāru arī kāds pārrunās? Daudzi dziedātāji arī neapmierināti ar vairāku dziesmu izvēli. Arī dziedātāji grib svinēt Latvijas simtgadi nevis tikai smagi strādāt, lai iemācītos dziesmas, kas nekad, nekad vairs nebūs repertuārā. 100 gades svētkos jābūt visskaistākajam, vismīļākajam repertuāram gan dziedātājiem, gan klausītājiem. Būs taču svētki.

Draugiem Facebook Twitter Google+