×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
5. augusts, 2016
Drukāt

Kultūras ministrija mājaslapai veidos jaunu dizainu (1)

Ekrānšāviņš no km.gov.lvEkrānšāviņš no km.gov.lv

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi iepirkumu mājaslapas “www.km.gov.lv” izveidei, kas iekļauj dizaina un funkcionālā risinājuma izstrādi un ieviešanu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkuma mērķis, pēc radošo industriju portālā “Fold” sniegtā apraksta, ir izvēlēties pretendentu jaunas, mūsdienīgas, pārskatāmas, ērti lietojamas KM mājaslapas izstrādei, tostarp nodrošinot mājaslapas uzturēšanu un bezmaksas garantijas periodu vismaz 24 mēnešus pēc nodošanas ekspluatācijā.

Paredzēts, ka mājaslapai saturiski un vizuāli viegli uztveramā veidā, izmantojot laikmetīgus informācijas un komunikāciju tehnoloģiju rīkus, tajā skaitā video, audio, foto, piesaisti sociālajiem medijiem, kā arī nodrošinot mājaslapas mobilo un teksta versiju, jāinformē sabiedrība par KM kompetences jomām, darbības prioritātēm un politikas iniciatīvām. Tai arī jāsekmē un jānodrošina sabiedrības līdzdalība KM nozares politikas, normatīvo aktu un lēmumu izstrādē.

Pieteikumus konkursā var iesniegt līdz 15.augustam. Mājaslapas izstrādes termiņš ir ne ilgāk kā līdz 2016.gada 20.decembrim.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Esmu priecīgs!

Draugiem Facebook Twitter Google+