×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
4. jūnijs, 2014
Drukāt

Kultūrkapitāla fondā jauni nozaru eksperti

Foto: LETAFoto: LETA

Rīga, 4.jūn., LETA. Kultūrkapitāla fonda (VKKF) ekspertu komisijās darbu sākuši jauni nozaru eksperti, liecina informācija portālā vkkf.lv.

Filmu mākslas nozarē nākamajā projektu konkursā iesniegtos projektus līdz ar Pēteri Krilovu un Juri Pošku vērtēs Dāvis Sīmanis, Vilnis Kalnaellis, Zane Balčus, Ināra Kolmane un Ieva Romanova.

Kultūras mantojuma nozarē pieteiktos projektus izskatīs līdzšinējās ekspertes Anita Jirgensone, Baiba Mūrniece un Ieva Kalniņa, kā arī Jānis Kalnačs, Andrejs Vasks, Juris Zviedrāns, Sarmīte Gaismiņa.

Dizaina un arhitektūras nozarē Uģim Bratuškinam, Lienei Kuplajai un Ilzei Začestei pievienojušies Sabīne Koklačova, Brigita Bula, Inese Baranovska un Ilze Martinsone.

Literatūras nozarē ekspertu komisijā līdz ar Litu Silovu, Zani Šiliņu un Paulu Daiju darbosies Anda Baklāne, Antonija Skopa-Šlāpina, Liāna Langa un Ieva Kolmane.

Mūzikas un dejas mākslas nozarē Ingai Bērziņai, Sandrai Ņedzveckai un Ramonai Galkinai pievienosies Indra Riše, Elita Bukovska, Jānis Puriņš un Kārlis Auzāns.

Teātra mākslas nozarē VKKF iesniegtos projektus izvērtēs līdzšinējās ekspertes Krista Burāne, Andra Rutkēviča un Undīne Adamaite, kurām pievienosies Zane Kreicberga, Reinis Suhanovs, Lolita Kalna (Cauka) un Jānis Siliņš.

Tradicionālās kultūras nozarē ekspertu darbu turpinās Angelika Juško-Štekele, Ilmārs Pumpurs un Inga Drele, viņiem pievienosies Ziedīte Muze, Toms Ķencis, Olita Landsmane un Ruta Cibule.

Vizuālās mākslas nozarē ekspertu komisijā līdz ar iepriekšējiem ekspertiem Kristapu Zariņu, Alni Stakli un Juri Petraškeviču projektus vērtēs Gints Gabrāns, Maija Kurševa, Šelda Puķīte un Ieva Astahovska.

Fonda nozaru ekspertu komisijas sastāva pilnvaru laiks ir divi gadi. Daļu no jaunajiem ekspertiem izvirzījušas organizācijas, bet daļu iecēlusi kultūras ministre Dace Melbārde.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+