×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. novembris, 2012
Drukāt

Kungi, mūsu laikmets būs miris

Foto - LETAFoto - LETA

Pagaidām mūsu Zinātņu akadēmija, vietējie pravieši, gaišreģi, numerologi un politiskās personas nav devušas ticamus, sakarīgus skaidrojumus – lūk, vienīgais iemesls, kamdēļ esmu novēlojies ar godājamiem lasītājiem apspriest aktuālo pasaules gala uznākšanas tēmu.

 

Pēc maiju kalendāra un japāņu princeses Budurbudūras pareģojuma globālā katastrofa ieplānota un nolikta uz š. g. 21. decembri, līdz ar to armagedons nav tālu. Lūk, esam piedziedājuši pilnas ausis Dombrovska kungam ar atsevišķu ministru atkāpšanās pieprasījumiem, tikām pasaules gals sagaidāms kā liela, kolektīva demisija, neraugoties uz to, cik augsta vai zema stāvokļa, cik turīgs, zelta naudu sakrājis, vai nabags kāds indivīds ir. Nav zināms asinskārīgo maiju priesteru redzējums, kas īsti notiks, kad planētas sastāsies nāves līnijā un Visuma kataklizma ies vaļā. Vai gaisma papriekš nodzisīs mello Āfrikā vai sarkano “Saskaņas centra” birojā? (Kaut pēc loģikas vispirms turbulencei jākrīt pār Reformu partijas ofisu, jo pasaules gals arī ir sava veida reformācija vai deformācija.) Kā mēs, civilie, jutīsim apokalipses tuvošanos? Vai tās būs pēkšņas, asas sāpes ānusā, un tad viss būs cauri, vai vibrācijas un pakāpeniska, cieņpilna civilizācijas un cilvēces izbeigšanās? Kārtējoreiz no kanceleju puses komunikācija ar pilsoņiem pat neapturamas mistērijas priekšā tiek izpildīta gaužām nejēdzīgi. Valdības rezignētās attieksmes dēļ mirstīgie nesaņem informāciju, uz ko jāgatavojas 21. decembrī. Kur dalīs jodu un pārsienamos materiālus, ja būs cietušie, pirms iestājas mūžīgā nakts? Kur būs dzeramā ūdens ņemšanas vietas un vai tās hlorēs, jo stihijās visneizturīgākais ir ūdensvads un kanalizācija.

Valdība nav izplatījusi skaidrojošus ceļvežus, vai pie pasaules gala gaidīšanas ģērbties etnogrāfiskā tērpā, izvēlēties ko greznāku, vai pietiks ar mirstamām drānām un pidžamām. It sevišķi dāmām svarīgi pēdējo reizi sagaidīt uzfrišinātām ar atbilstošo grāciju.

Tikai krogus pļāpāšanas līmenī no ministriem dabūjam zināt, kā viņi rīkosies nestundā. Viens nodošoties klusākai vakarēšanai ģimenes lokā, cits sastiķēšot pa trim šmigu, bet trešais lekšot dejas līdz rītam. Vismaz komersanti ir savlaicīgi apķērušies un izziņojuši akcijas ar maksimālām atlaidēm un pievilcīgām cenām lielveikalos, kas turpināsies līdz pašam galam ar mamutu dienām un trakajām izpārdošanām.

Valdība slēpj patiesību, bet tā jau nu nebūs, ka otrā rītā piecelsimies uz brokastlaiku, parādīsim garu degunu pasaules galam un turpināsim zolīti no tās vietas, kur vakar pārtraucām.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+