Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Sestdiena, 3. decembris, 2016
10. janvāris, 2015
Drukāt

Kupicas bojāt nedrīkst! (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Kaimiņi atveda grants kravu un apbēra ar to manu kupicu. Pēc mana zvana atbrauca pašvaldības policijas priekšnieks, paņēma iesniegumu, taču kaimiņiem nekādus paskaidrojumus neprasīja. Viņi teica, ka grants kaudze stāvēs tik ilgi, cik viņiem vajadzēs. Kupica bija apbērta aptuveni gadu, kamēr granti izlietoja. Vai tā drīkst rīkoties? ALMA KURZEMĒ

Kaimiņi, apberot jūsu kupicu, rīkojās nelikumīgi. Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 54. pantā teikts, ka par zemes lietojuma vai īpašuma robežzīmju (arī mežos) iznīcināšanu uzliek naudas sodu līdz 140 eiro.

Pašvaldības policijai vajadzēja no kaimiņiem pieprasīt paskaidrojumu un mēneša laikā sniegt jums rakstisku atbildi. Tātad arī pašvaldības policijas priekšnieks, kurš jūsu iesniegumu atstāja bez izskatīšanas, rīkojās nelikumīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pašvaldību menti ļoti bieži nezina likumus un tāpēc rīkojas noziedzīgi.

  2. Pajautājiens:Kādēļ mērniecības Likuma apspriešanas laikā Saeimā zemesgabalu kupicu vietas nepielīdzināja Latvijas valsts robēžzīmēm un neaizsargā ar Likumu?Ierosināju,bet pazuda n-tā lasījumā.

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+