Mobilā versija
Brīdinājums +2.5°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
10. janvāris, 2015
Drukāt

Kupicas bojāt nedrīkst! (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Kaimiņi atveda grants kravu un apbēra ar to manu kupicu. Pēc mana zvana atbrauca pašvaldības policijas priekšnieks, paņēma iesniegumu, taču kaimiņiem nekādus paskaidrojumus neprasīja. Viņi teica, ka grants kaudze stāvēs tik ilgi, cik viņiem vajadzēs. Kupica bija apbērta aptuveni gadu, kamēr granti izlietoja. Vai tā drīkst rīkoties? ALMA KURZEMĒ

Kaimiņi, apberot jūsu kupicu, rīkojās nelikumīgi. Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 54. pantā teikts, ka par zemes lietojuma vai īpašuma robežzīmju (arī mežos) iznīcināšanu uzliek naudas sodu līdz 140 eiro.

Pašvaldības policijai vajadzēja no kaimiņiem pieprasīt paskaidrojumu un mēneša laikā sniegt jums rakstisku atbildi. Tātad arī pašvaldības policijas priekšnieks, kurš jūsu iesniegumu atstāja bez izskatīšanas, rīkojās nelikumīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pašvaldību menti ļoti bieži nezina likumus un tāpēc rīkojas noziedzīgi.

  2. Pajautājiens:Kādēļ mērniecības Likuma apspriešanas laikā Saeimā zemesgabalu kupicu vietas nepielīdzināja Latvijas valsts robēžzīmēm un neaizsargā ar Likumu?Ierosināju,bet pazuda n-tā lasījumā.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+