Mobilā versija
+1.8°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
10. janvāris, 2015
Drukāt

Kupicas bojāt nedrīkst! (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Kaimiņi atveda grants kravu un apbēra ar to manu kupicu. Pēc mana zvana atbrauca pašvaldības policijas priekšnieks, paņēma iesniegumu, taču kaimiņiem nekādus paskaidrojumus neprasīja. Viņi teica, ka grants kaudze stāvēs tik ilgi, cik viņiem vajadzēs. Kupica bija apbērta aptuveni gadu, kamēr granti izlietoja. Vai tā drīkst rīkoties? ALMA KURZEMĒ

Kaimiņi, apberot jūsu kupicu, rīkojās nelikumīgi. Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 54. pantā teikts, ka par zemes lietojuma vai īpašuma robežzīmju (arī mežos) iznīcināšanu uzliek naudas sodu līdz 140 eiro.

Pašvaldības policijai vajadzēja no kaimiņiem pieprasīt paskaidrojumu un mēneša laikā sniegt jums rakstisku atbildi. Tātad arī pašvaldības policijas priekšnieks, kurš jūsu iesniegumu atstāja bez izskatīšanas, rīkojās nelikumīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pašvaldību menti ļoti bieži nezina likumus un tāpēc rīkojas noziedzīgi.

  2. Pajautājiens:Kādēļ mērniecības Likuma apspriešanas laikā Saeimā zemesgabalu kupicu vietas nepielīdzināja Latvijas valsts robēžzīmēm un neaizsargā ar Likumu?Ierosināju,bet pazuda n-tā lasījumā.

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+