×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
13. novembris, 2017
Drukāt

Kur enerģiju un pozitīvas emocijas smeļas katra zodiaka zīme

1. Auns

1no12
Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Enerģija un pozitīvās emocijas ir laimīgas dzīves pamats. Tās var piesaistīt ar katras zodiaka zīmēs īpatnību palīdzību.

Katrai horoskopa zīmei enerģijas un pozitīvo emociju avoti ir dažādi, bet pamats dzīves labklājības iegūšanā ir pats cilvēks. Pastāv seši galvenie laimīgas dzīves noteikumi, pateicoties kuriem mēs varam mainīt savu personisko attieksmi pret notiekošo un uz visiem laikiem atbrīvoties no negatīvā.

Pašai dinamiskākajai un impulsīvākajai zodiaka zīmei nepieciešams nepārtraukti ģenerēt idejas. Taču Auniem nepietiks ar to, ka viņi vienkārši izdomās nodarbošanos sev un saviem tuviniekiem. Lai piesātinātu savu iekšējo pasauli ar pozitīvo, viņiem nepieciešams īstenot iecerēto dzīvē. Sapnis, kas piepildījies, spēj atvērt Auniem otro elpu un kļūt par grūdienu, lai iegūtu harmoniju ar pasauli.

Enerģijas avots Auniem ir aktīva darbība, tuvinieku atbalsts un vadošā loma savos aizsākumos. Patiesi laimīgiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir jāpārvalda “impērija”, kas būvēta tikai no viņu idejām un sajūsminātajiem sekotāju skatieniem.

 1. Auns
 2. Vērsis
 3. Dvīņi
 4. Vēzis
 5. Lauva
 6. Jaunava
 7. Svari
 8. Skorpions
 9. Strēlnieks
 10. Mežāzis
 11. Ūdensvīrs
 12. Zivis

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+