Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
17. janvāris, 2014
Drukāt

Kur glāba ebrejus: aicina apzināt un iezīmēt slēptuves

Foto: pagridesriga.lvFoto: pagridesriga.lv

Projekta “Pagrīdes Rīga” ietvaros ar nodibinājuma Rīga 2014 atbalstu Žaņa Lipkes memoriāls izsludinājis māksliniecisko ideju konkursu vajātu cilvēku slēpšanās vietu apzīmējumiem Rīgas pilsētvidē, liecina informācija portālā www.pagridesriga.lv.

Nolikumā minēts, ka zīmei jābūt novietojamai uz ietves, ar uzrakstu latviešu un angļu valodā (provizoriskais teksts: “Šajā mājā karadarbības laikā slēpa ebrejus”), un uz tā jābūt izvietotam Žaņa Lipkes memoriāla logo.

Balvu fonds ir 711 eiro liels, un pieteikumus rīkotāji gaida līdz 5. februārim.

Tāpat portāls aicina veicināt Rīgas mazzināmās un noklusētās vēstures izpēti, sūtot stāstus un fotogrāfijas, ja tādas saglabājušās, par vajāto slēpšanos kādā Rīgas vietā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+