Mobilā versija
+19.6°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
17. janvāris, 2014
Drukāt

Kur glāba ebrejus: aicina apzināt un iezīmēt slēptuves

Foto: pagridesriga.lvFoto: pagridesriga.lv

Projekta “Pagrīdes Rīga” ietvaros ar nodibinājuma Rīga 2014 atbalstu Žaņa Lipkes memoriāls izsludinājis māksliniecisko ideju konkursu vajātu cilvēku slēpšanās vietu apzīmējumiem Rīgas pilsētvidē, liecina informācija portālā www.pagridesriga.lv.

Nolikumā minēts, ka zīmei jābūt novietojamai uz ietves, ar uzrakstu latviešu un angļu valodā (provizoriskais teksts: “Šajā mājā karadarbības laikā slēpa ebrejus”), un uz tā jābūt izvietotam Žaņa Lipkes memoriāla logo.

Balvu fonds ir 711 eiro liels, un pieteikumus rīkotāji gaida līdz 5. februārim.

Tāpat portāls aicina veicināt Rīgas mazzināmās un noklusētās vēstures izpēti, sūtot stāstus un fotogrāfijas, ja tādas saglabājušās, par vajāto slēpšanos kādā Rīgas vietā.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+