×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. novembris, 2013
Drukāt

Kur likt svecītes? 4 padomi svečturu izvēlei

Šajās ērti stiprināt garās sveces. Lai gan pamatnei ir adata, ar kuru to nostiprināt vainagā, ieteicams papildus stiprināt arī ar karsto līmi, citādi garā svece nestāv taisni, jo īpaši uz Adventes trešo un ceturto nedēļu, kad vainags ir mazliet pažuvis un nav vairs tik blīvs. Cena – Ls 0,18.Šajās ērti stiprināt garās sveces. Lai gan pamatnei ir adata, ar kuru to nostiprināt vainagā, ieteicams papildus stiprināt arī ar karsto līmi, citādi garā svece nestāv taisni, jo īpaši uz Adventes trešo un ceturto nedēļu, kad vainags ir mazliet pažuvis un nav vairs tik blīvs. Cena – Ls 0,18.

Šajās ērti stiprināt garās sveces. Lai gan pamatnei ir adata, ar kuru to nostiprināt vainagā, ieteicams papildus stiprināt arī ar karsto līmi, citādi garā svece nestāv taisni, jo īpaši uz Adventes trešo un ceturto nedēļu, kad vainags ir mazliet pažuvis un nav vairs tik blīvs. Cena – Ls 0,18. 


Veikalos nopērkamas dažādas formas sveču pamatnes, kas ir obligāta sastāvdaļa, ja sveces paredzēts likt Adventes vainagā. Sveces nedrīkst piestiprināt ar karsto vai cita veida līmi, tas no ugunsdrošības viedokļa ir neprāts un var maksāt visu svētku prieku.  Katrai sveču pamatnei ir sava priekšrocība.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+