×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
29. februāris, 2012
Drukāt

Kur meklēt profesionālu podnieku (1)

krasns

“Vēlos konsultēties ar podnieku, kurš prot mūrēt krāsnis un plīts sildmūrus tā, kā to darīja senāk. Varbūt zināt, kur sertificē podniekus? Vai var ticēt cilvēkiem, kuri paši sevi reklamē?
” V. Beķere Durbes novads

 

Amatnieku darbus prot daudzi, teorētiski visi arī atbild par kvalitāti, un katrs sevi slavē, kā prot! Drošāk tomēr uzticēties reģistrētam speciālistam, kura praktiskās un teorētiskās zināšanas apliecina Amatnieka karte un Diploms. Latvijā krāšņu podniekus sertificē Latvijas amatniecības kameras Krāšņu podnieku un kamīnu licēju brālība, kas piešķir zeļļa, meistara vai pašu augstāko – meistara eksperta – kvalifikāciju. To saņēmuši tikai četri – Andrejs Bogdanovs, Valdis Romulis, Arnolds Strazdiņš un Raivo Zvejnieks. Izpildāmo darbu veidus reglamentē Prakses sertifikāts, kurā minēts, kādus darbus amatnieks ir paveicis un kādus drīkst izpildīt. Amatnieka sertifikāts ir nopietna lieta, jo noder par pamatu savstarpējo pretenziju izskatīšanai, proti, tikai šāds speciālists par savu darbu tiešām atbild un konflikta situācijā eksperts tad droši var noteikt vainīgo.

– Ja esmu iedevis kādam amatniekam sertifikātu, jūtos par to atbildīgs, – uzsver Latvijas amatniecības kameras krāšņu podniecības meistars eksperts Andrejs Bogdanovs (tel. 29245067). – Ja nepieciešams, arī pats konsultēju klientus sarežģītākos jautājumos.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. maza piebilde. agrak amatnieki tiesam buveja greznas podinu krasnis un prata to darit ,jo RIGA bija attistita krasns podinu rupnieciska razosana, uz Latviju veda krasns podinus no Vacijas(MEISSEN) ,KRIEVIJAS U.C. kaiminvalstim. amatniecibas ziedu laiki podinu krasnu buvnieciba beidzas sakoties Pirmaja Pasaules karam un pilnigu punktu tam pielika Otrais Pasaules kars. Un tie noteikti bija vairak neka cetri meistara eksperti. musdienas meistara eksperts ir tas kurs leti noperk un dargi pardod. nevienam nav ari noslepums ka sie eksperti tirgo senas podinu krasnis kuras par letu naudu tika un tiek izvestas no grezniem namiem Riga ,nesamaksajot par to nevienu centu LV nodoklos. sie meistara eksperti ir unikali sava zina tirgojot musu VALSTS vertibas.

Draugiem Facebook Twitter Google+