×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
9. decembris, 2016
Drukāt

“Mani aizvaino Grigules liekulīgi sūtītā apsveikuma atklātne” (22)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Iveta Grigule

Es šeit nedomāju partiju, kas savam nosaukumam ir piesavinājusies karavīru devīzi “Gods kalpot Latvijai”. Acīmredzot visi skanīgie vārdi ir izķerti. Bet dzīve rāda – partiju nosaukumi ļauni atspēlējas, kad to valkātāji rīkojas necienīgi. Sekas ir tādas, ka sabiedrību pārņem milzīga vispārējā vilšanās un apātija. Mēs šodien esam aplaidušies ar noliegumu, kā daždien ar blusām aplaižas suņi un kaķi, un nav brīnums, ka daudzi iekrīt otrā galējībā – dažādās, uz ātru roku sadiegtās patriotisma un pozitīvisma kampaņās. Ir jāmācās atšķirt oficiālo virskārtas patriotismu no tā, kas nāk no paaudžu dzīlēm un var saukties pavisam citos vārdos. Interesanti, vai 1918. gadā daudzi piesauca un vispār zināja vārdu “patriotisms”? Šo vārdu nepiesauca arī “Spēlmaņu nakts 2016” balvas saņēmušie, viņi savu darbu (tāpat kā zemkopji) dara pēc labākās sirdsapziņas. Tik vienkārši un daudziem tik neiespējami. Gadsimta laikā vārds “patriotisms” ir nelietīgi valkāts un lietots sīknaudas vietā, tas turpinās arī šodien. Mani aizvaino man visās nozīmēs svešās EP deputātes Ivetas Grigules valsts svētkos liekulīgi sūtītā, toties izmēros lielā apsveikuma atklātne, kam taču nav nekāda sakara ar kalpošanu Latvijai.

Pēc ASV prezidenta vēlēšanām pasaulē (Amerikā īpaši) ļoti daudzi joprojām brīnās par Trampa uzvaru, kaut gan tā bija paredzama, tāpat kā breksits, jo politiskās svārstības notiek pēc fizikas likumiem – iešūpotais svārsts vienmēr nāk atpakaļ. Teiciens “Cik uzspļauj svilpodams, tik nokrīt atpakaļ” būtu jāiekaļ gan virs mūsu Saeimas, gan valdības nama durvīm. Kad varas pārstāvji nospļaujas uz sabiedrību, partijas to dara attiecībā pret saviem vēlētājiem, savienību lielās dalībvalstis – pret mazākajām, svārsta blieziens pa pieri ir tikai laika jautājums. Nekas nesabrūk pēkšņi, pirms tam vienmēr parādās kādas plaisas un trokšņi. Ja tajos ieklausās, sabrukšanu var apturēt. Dzīvē neko nevar labot, radikāli nemainot attieksmi. Aicinājumi atbrīvoties no augstprātības un mācīties no savām kļūdām diemžēl parasti paliek bez atbalss. Kurš gan no laba prāta gribēs nokāpt zemāk, ja politikā ir gājis, nevis lai kalpotu valstij, bet gan sev un savam klanam? Kaut arī tā nav tikai Latvijas problēma, mums tas visai drīzi var beigties dramatiski. Nekas neiespējams taču netiek ne no viena prasīts, vien jāpārvar savs garīgais kūtrums un diena jāsāk ar jautājumu: “Kas notiek Latvijā?” Ik reizi, kad saproti, kas notiek, atnāk atbilde, ko darīt.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Acis rāda 350 000 Euro gada alga.

 2. BRAUC MAJAS ,MULIS NOCIETIES.

 3. Manuprāt tādas kartiņas no nepatīkamiem cilvēkiem ir mans aizskārums. Vai nav likuma, kas to aizliedz? Ko saka Satversme?

 4. a kapēc rijat komentus/

 5. Šitā politprostitūte nākošreiz atsūtīs savu kailfoto,lai arī ar kādas modeles ķermeni. Neaizmirstiet,ka viņa ir Hūtes stipendiāte no ZZS.

 6. Saņēmi nelasi izmet āra un viss.

 7. Kāpēc vainot Griguli – viņa pilda ZZS rīkojumus…

 8. Jā,arī mani tracina viņas liekulīgi sūtītās kartiņas. Mūsu mājā gan norādīta bija tikai adrese,sūtījuma adresāts nebija norādīts.

 9. Arī es saņēmu Grigules “sveicienu” – adrese mana, bet adresēts citai personai. Vai nogājis mazliet šķībi, jo persona dzīvo mājas citā dzīvoklī- ne man to zināt, kam īsti. Veru tik vaļā. Atmetu ar roku – die’s ar to Griguli, gan jau kaklu lauzīs. Taču pirmajā brīdī gribēju uzdarboties – kā svešs cilvēks drīkst izmantot manu adresi!!! Bet laikam pati “kaklu lauztu”, kamēr censtos viņai ieriebt…

 10. Grigule – reti nepatīkams cilvēks.

 11. Cik naudas ir iztērēts , priekš krāsns iekuršanas ?

 12. Kartiņa ir vēl viens atgādinājums padomāt.

 13. j JA NEPATĪK IEMET KRASNI

 14. Dilemma- mani iepriecina pastkartes patriotiskais noformējums, kas atbilst svētku noskaņai, bet riebjas tās nosūtītājas vārds un darbi, kas ir pilnīgi pretēji. Laikam jau tomēr labāk krāsnī.

  • pastāstiet man kādu Grigules grēku, kamdēļ šī būtu
   sliktāka par pārējiem !
   Man gan šķiet, ka pie tās siles visi ir vienlīdzīgi.
   \
   sliktais Zīgerists SAVUS banānus dalīja jau PĒC vēlēšanām, tāpēc ir slikts līdz šai dienai.
   Šķēles,rumpīši NODOKĻU MAKSĀTĀJU naudu dalīja BB un citām kodlām, tāpēc ir labie ?
   Parādi, kādu kartiņu tev atsūtīja šogad, pagājšgad, aizpagājšgad kurš cits no “100 gudrajām galvām”
   un tad laid vaļā savu spama caureju !!!

 15. Vai ir iespėjams atteikties no Grigules sutītās kartiņas saņemšanas?

  • Jāliek aploksnē un jāsūta uz viņas, kā Eiroparlamenta deputātes īrēto biroju Rīgā. Ar ziņu, ka no šīs personas negribētos saņemt nekādus sveicienus.
   Šīs sievietes liekulībai un bezkaunībai nav robežu. Ja viņa mūs neciena vismaz paši sevi cienīsim.

   • Viņa ar savu mugurkaulu un viedokli pretēji nacionālhistēriķiem Latvijai un tās iedzīvotāju labā ir izdarījusi daudz vairāk nekā dažādi urrā patrioti ar savām dažāda veida Stambulas konvencijai līdzīgu stulbumu, kurās slēpti un automātiski iekļauta dažādu PERVERSIJU OBLIGĀTA atbalstīšana!
    Viņa vismaz domā par Latviju un tās iedzīvotājiem, pretēji citiem, kuri tik Eiropas Parlamentā un padomē skatās kā partija liks!!!
    Diemžēl liela daļa cilvju acīm redzot nespēj un negrib patstāvīgi analītiski domāt un tā IR VISLIELĀKĀ MŪSU TAUTAS PROBLĒMA!!!

    • Ak,svētā vientiesība! Šitā m..domā par Latviju!? Kaut ko tik stulbu vēl dzirdēt nebija gadījies un neticēju,ka tas iesoējams! Grigule domā tikai un vienīgi par sevi un pat nemēģini man iestāstīt ko ko citu!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Muļķe sirds, tai nekad, nekur nav gana!

Saeimas deputāts Gunārs Kūtris, kurš šajā parlamenta sasaukumā pārstāvēja partiju “No sirds Latvijai” (“NSL”), piekritis piedāvājumam 13. Saeimas vēlēšanās kandidēt no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta. Šādu piedāvājumu viņam izteicis Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. G. Kūtris žurnālistiem teicis, ka vairākas Saeimā pārstāvētās partijas viņu aicinājušas uz 13. Saeimas vēlēšanām pievienoties to komandām, taču ZZS aizstāvētās vērtības viņam šķiet tuvākas. Tikt ievēlētam no ZZS saraksta viņam ir daudz lielākas iespējas, jo ZZS ir augstāki reitingi, kamēr Ingunas Sudrabas vadītajai “NSL” vēlētāju aptaujās atbalsts grozās ap vienu procentu.

Vai baidāties, ka sausais pavasaris ietekmēs jūsu dārza ražu?
Draugiem Facebook Twitter Google+