×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
15. jūnijs, 2016
Drukāt

Kur pieejams kredīts bez ķīlas?

Foto - Fotolia, publicitātes fotoFoto - Fotolia, publicitātes foto

Vai esi kādreiz nonācis situācijā, kad radušies steidzami izdevumi, bet naudas kontā nepietiek? Šādos brīžos nepieciešami tūlītēji risinājumi. Ja iekrājumu nav, atliek meklēt iespēju aizņemties.

Lūgt palīdzību draugiem vai radiem ne vienmēr ir pati labākā ideja – tur bez jautājumiem un paskaidrojumu sniegšanas neiztikt. Ja nepieciešama salīdzinoši neliela summa, arī banka nebūs īstā vieta, kur vērsties. Bet lombardā vajadzīga ķīla. Taču ir vēl kāds risinājums – ātrie kredīti, kas pieejami bez lieku formalitāšu kārtošanas, tostarp bez ķīlas un galvojuma.

Ātrie aizdevumi pieejami internetā, vien dažu minūšu laikā. Šobrīd nebanku kredītdevēju tirgus ir ļoti plašs, tādēļ ikviens var izvēlēties sev saistošāko aizdevuma variantu.

Lai noformētu kredītu, nepieciešams:

• Dators ar interneta pieslēgumu;
• Konts kādā no Latvijā strādājošām bankām;
• Mobilais tālrunis;
• Laiks kredīta pieteikuma aizpildīšanai.

Lai ātrie kredīti būtu pieejami, vispirms jāveic reģistrācija aizdevēja mājaslapā, samaksājot arī reģistrācijas maksu, visbiežāk – EUR 0,01 apmērā. Tas vajadzīgs drošības nolūkos, lai aizdevējs precizētu norādītos personas datus, tostarp konta numuru, uz kuru tiks pārskaitīts ātrais kredīts internetā.

Kad reģistrācija veikta un lietotāja profils izveidots, atliek pieteikties aizdevumam. To var izdarīt jebkurā diennakts laikā, taču jārēķinās, ka pieteikumi tiek izskatīti un ātrie aizdevumi piešķirti aizdevēja darba laika ietvaros. Labā ziņa gan ir tāda, ka liela daļa aizdevēju strādā gan brīvdienās, gan svētku dienās.
Pēc lēmuma saņemšanas naudu norādītajā bankas kontā saņemsi vien 10 – 15 minūšu laikā.
Kredīts bez ķīlas ir ērta iespēja saņemt nepieciešamo naudas summu, taču jārēķinās – kā galvenā garantija kredītdevējam kalpo kredītņēmēja ienākumi. Tāpat, izskatot aizdevuma pieteikumu, tiek ņemta vērā kredītvēsture.
Kā atrast piemērotāko aizdevēju?
Ātrie kredīti nenoliedzami ir vienkāršākais veids, kā ātri saņemt nepieciešamo naudas summu. Taču, ņemot vērā, plašo piedāvājumu, svarīgi atrast labāko, tieši konkrētajai situācijai atbilstošāko risinājumu. To visērtāk izdarīt, salīdzinot vairākus variantus. Meklējot atbilstošāko piedāvājumu, pievērs uzmanību šiem faktoriem:

• Vecuma ierobežojumam. Liela daļa aizdevēju kredītu izsniedz tiem, kas sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu, taču ir arī izņēmumi;

• Maksimālajai un minimālajai kredīta summai. Ja nepieciešama maza summa, jāpievērš uzmanība ne tikai maksimālajai, bet arī minimālajai pieejamai summai;

• Kredīta atmaksas termiņam. Visbiežāk ātrais kredīts internetā jāatdod 30 dienu laikā;

• Procentu likmēm. Ja neizmanto iespēju saņemt bezprocentu kredītu vai plāno aizdevumu noformēt atkārtoti, svarīgi pievērst uzmanību arī šim aspektam;

• Kredīta noformēšanas laikam. Būtiska nianse, ja aizdevums vajadzīgs steidzami;

• Papildu iespējām. Svarīgi iepazīties ar citām lietām, piemēram, kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu.

Kad esi izvērtējis vairākus aizdevējus un izvēlējies labāko, piesakies vēlamajam aizdevumam un gaidi to savā bankas kontā. Taču atceries – lai ātrie aizdevumi attaisnotu uz tiem liktās cerības, svarīgi aizņemties gudri, atbildīgi un pārdomāti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+