Mobilā versija
+13.0°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Kā parūpēties par drošību nomaļā vietā

telts

Atpūšoties nomaļos, grūti piebraucamos lauku apvidos, jāzina precīza atrašanās vieta, lai, izsaucot neatliekamo medicīnisko palīdzību vai citu operatīvo dienestu, to varētu precīzi aprakstīt un ātri saņemt nepieciešamo palīdzību.

Vēl pirms došanās ceļā jāpārliecinās, ka līdzi būs gan uzlādēts mobilais telefons, gan pilna degvielas bāka automašīnai.

Ja noticis negadījums un mobilais telefons nodrošina GPS funkciju, operatīvā dienesta dispečeram var nosaukt atrašanās koordinātas, jo tad negadījuma vietu varēs noteikt un sasniegt ātrāk. Viedtelefonos iespējams lejuplādēt mobilo lietotni HealthPoint, kas vienlaikus ar zvanu uz neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta numuru 113 nosūta zvanītāja telefona atrašanās vietas GPS koordinātas.

 

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+