Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kura horoskopa zīme nešaubīgi tic astroloģijai un kura – nekad?0

Foto – Fotolia

Daudzi cilvēki lai arī ne vienmēr tic, bet lasa horoskopus. Dažreiz tajos viņi iegūst atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, bet dažreiz uzzina, ar ko šajā dienā nevajadzētu riskēt.
Būsim godīgi – dažkārt horoskopi palīdz mums ar kādu lēmumu pieņemšanu, bet tāpat palīdz atrisināt kādas grūtības, ja diena nav izdevusies. Taču ir kāds zvaigznājs, kas vairumā gadījumā astroloģijai tic bez vārda runas. Un eksistē arī pilnīgi pretēja zīme, kas uzskata, ka horoskopi ir izdomājums un tiem nav vērts pievērst ne mazāko uzmanību.

Horoskopiem vienmēr tic: Jaunava

Foto – Fotolia

Šī horoskopa zīme ir lojāla pret astroloģiju. Šie cilvēki nav ne naivi, ne muļķi, bet tieši otrādi – ļoti intelektuāli. Un tomēr, viņi nespēj savu dienu un pat dzīvi iedomāties bez horoskopa prognozes savai dienai. Tā šiem cilvēkiem palīdz ar smaidu paraudzīties uz savām neveiksmēm un ar pateicību izturēties pret savām uzvarām. Pašas Jaunavas arī vairumā gadījumu uzskata, ka viņu zvaigznāja apraksti lielākajā daļā gadījumu horoskopos ir precīzi.

Horoskopiem netic: Vērsis

Foto – Fotolia

Vēršus raksturo divas galvenās rakstura īpašības: racionalitāte un ietiepība. Tieši šīs kombinācijas dēļ viņi nekādi nespēj noticēt, ka pie viņu neveiksmēm vainīgs ir Merkūrijs! Vērši ir tendēti savā dzīvē ar skaidru prātu analizēt situācijas un meklēt risinājumus patstāvīgi, un pavisam noteikti nekādā gadījumā risinājumus viņi nemeklē planētu stāvoklī. Ja Vērsis kaut ko ir stingti izlēmis, tad viņš pie tā turēsies līdz galam. Un viņa lēmumu nekādi neietekmēs kaut vai desmit horoskopi, kuros būs ieteikts ar šo lēmumu nogaidīt un to nerealizēt.

Saistītie raksti
LA.lv