×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
21. decembris, 2017
Drukāt

Horoskops: Kurā Latvijas pilsētā tev vajadzētu dzīvot atbilstoši zodiaka zīmei? (5)

vecriga3

AUNS

Foto - LETA

Auni, lai gan spītīgi un ietiepīgi, patiesībā ir ļoti nosvērti un mierīgi, taču arī neprāts viņiem nav svešs, tāpēc laikam jau tādā latviskā lauku sētā viņi dzīvot neizvēlēsies, jo viņi ir tie, kuri uz šādu vietu var aizbraukt atpūsties, bet ilgtermiņa dzīvei izvēlēties, piemēram, Rīgu, kas pa lielam arī viņiem ir piemērotākā no Latvijas pilsētām, taču, ja tomēr sagribas mieru un Rīgas tuvumu, tad var apsvērt kādu piepilsētu.

VĒRSISFoto-LETA Vērsis šajā ziņā ir pilnīgs pretstats Auniem, lai gan arī viņi ir tikpat spītīgi un tajā pašā laikā mierīgi. Vērši tomēr ir tie, kas drīzāk uz Rīgu izvēlēsies aizbraukt atpūsties – apmeklēs kādu teātra izrādi, “izķemmēs” lielveikalus vai piedalīsies kādā interesantā pasākumā, taču par ilgtermiņa dzīvesvietu viņiem labprātāk vajadzētu izvēlēties kādu vidēja mēroga pilsētu, kas atrodas pie jūras – Liepāja un Ventspils, taču, ja jums tomēr gribas būt tuvāk Rīgai, kur varat jebkurā laikā aizbraukt izklaidēties, tad ļoti labs variants varētu būt Jelgava.

DVĪNISFoto: LETA

Dvīņi ir diezgan lieli dabas mīļotāji un urbānā vide ilgtermiņā viņus nogurdina, tāpēc agrāk vai vēlāk viņi sāks meklēt mazu zemes pleķīti kādā Latvijas nostūrī, uz kura uzcelt savas ģimenes ligzdiņu, vēlams kādas ūdenstilpnes tuvumā un kāda meža ielenkumā. Piemērotākās vietas varētu būt Saulkrasti, Užava, Engure, bet, ja tomēr vairāk gribas izbaudīt pilsētvidi, tad arī Sigulda un Cēsis nesagādās vilšanos.

VĒZISFoto: Jūrmalas pilsētas dome Vēži ir tipiski lielo pilsētu iedzīvotāji, tāpēc viņiem vispiemērotākā vieta būs Rīga, kas nodrošinās viņiem vajadzīgo atmosfēru, taču tādā gadījumā, ja Vēžiem tomēr uznāk vēlme pēc vairāk miera, svaigāka gaisa un relaksācijas, tad viņi droši var pārcelties uz dzīvi Jūrmalā, kur viņi vairāk varētu atslēgties no sava ikdienas trakulīgā skrējiena.

LAUVAFoto-LETA Lauvas ir klejotājas, dzīvo tur, kur ir darbs, jo ir izteiktas darbaholiķes, tāpēc te patiesībā ar pilsētu izvēli nevar kļūdīties. Vairāk jau laikam Lauvas dos priekšroku kam lielākam, ar sakārtotu infrastruktūru un izklaides iespējām, taču tajā pat laikā viņas noteikti var dzīvot arī kādā mazā Latgales pilsētiņā, ja viņām tur ir darbs, kas patīk un sagādā gandarījumu. Viņas vispirms atradīs darbu un tikai tad meklēs dzīvesvietu. Piemērotākās vietas – Saldus, Jēkabpils, Bauska un varbūt ir vērts apdomāties arī par Latgali.

JAUNAVAFoto no ovt.lv Jaunavas labi jūtas Rīgā, taču ar noteikumu, ka viņām ir pietiekami daudz iespēju nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un pietiekami bieži izbraukt pie dabas. Jaunavām parasti tomēr velk uz kādu klusu vietiņu pie dabas, taču bieži vien līdz reālai domai par pārcelšanos viņas nenokļūst, tāpēc optimālākais variants, protams, būtu Rīgas rajons – tā pati Salaspils, Ogre, Baldone, kā arī viņiem labvēlīga vide varētu būt jūras tuvumā.

SVARIFoto - Diāna Jance Svari ir diezgan izsmalcinātas un aristokrātiskas būtnes, kam piemērotākā pilsēta varētu būt Kuldīga, jo Svariem ir svarīga tā senatnes elpa, kas dod atmosfēru, kurai viņi jūtas piederoši. Reizēm viņi tomēr izvēlas tādas pilsētas, kurās dzīvība kūsā mazliet vairāk kā Kuldīga – piemēram, Liepāju, taču tikpat labi viņi varētu justies arī Jaunpiebalgā vai Vecpiebalgā.

SKORPIONSFoto: Ventspils Tūrisma informācijas centra arhīvs

Skorpioni arī ir salīdzinoši lieli klejotāji, viņi vienmēr ir dilemmas priekšā un nevar īsti izvēlēties – viņi ir tie, kas grib dzīvot mierīgajā vidē un burzmā doties atpūsties vai arī dzīvot burzmā ilgtermiņā un doties atpūsties kādā daudz mierīgākā vidē. Pa lielam laikam viņi tomēr arī ir dabas bērni un, ja viņiem pietiekami tuvu atrodas kāda no lielajām pilsētām, tad viņiem pilnīgi noteikti vajadzētu dot priekšroku dzīvošanai kādā nelielā un mājīgā pilsētā – Ventspils, Kuldīga, Jūrmala un noteikti apsvērt izpētīt Vidzemes pusi.

STRĒLNIEKSFoto - LETA Strēlnieki pilnīgi noteikti dod priekšroku lauku videi, viņi parasti alkst pēc miera un klusuma, līdz ar to var dzīvot arī laukos. Tāda izteikta pilsētvide ar visu tajā esošo burzmu un kustību viņus nogurdina, tāpēc piemērotākās vietas dzīvošanai būs tas, kuras atrodas pie jūras un kurās valda izteikts miers – Zvejniekciems, Kolka, Pāvilosta.

MEŽĀZISFoto - Karīna Miezāja Mežāži parasti paliek dzīvot tur, kur ir iesākuši savu dzīvi, dzīvesvietu viņi maina reti – tikai tad, ja savādāk tiešām nevar. Arī viņiem vairāk piemērotas ir mierīgās vietas, taču tajās noteikti ir jābūt arī kādai kustībai – izklaides iespējām, veikaliem, pasākumiem, tāpēc piemērotākās vietas Mežāžiem varētu būt Rēzekne, Madona, Liepāja, Lielvārde.

ŪDENSVĪRSFoto - Diāna Jance Ūdensvīriem vajag prestižu, viņi var dzīvot gan Rīgā, gan arī kādā ciematiņā, ja vien tuvumā ir izklaides iespējas, viņiem ir skaista māja un mašīna, ar kuru izrādīties. Viņiem ir svarīgi, lai pilsēta, kurā viņi dzīvo, rada viņiem to sajūtu, ka viņi ir ievērojami, izsmalcināti un viņus apbrīno, līdz ar to, lai gan Latvijas mērogā viņiem atbilstoša varētu būt Rīga, viņi tikpat labi var justies arī Liepājā, Valmierā un Daugavpilī.

ZIVISFoto - Shutterstock Zivis mīl dabu un, lai gan ar lielajām pilsētām viņas pārsvarā saista tikai darbs, viņas var nonākt arī pie secinājuma, ka tomēr diezgan labi jūtas, piemēram, Rīgā. Tajā pašā laikā ilgtermiņā šī dzīve viņas var nogurdināt un, kā jau Zivīm pieklājas, viņas meklēs kaut ko tuvāk ūdeņiem – Salacgrīva, Jūrkalne.

dzentlmenis

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Vispār jau atbilst un jo lielāka pilsēta, jo labāk…
  Ideāla un visai mistiska vieta līdz šim ir bijusi dzīve Londonā un ilgus gadus…
  Jo lielāka pilsēta, jo labāk un vieglāk tad var pabūt vienatnē pats ar sevi….
  :)))

 2. Diezgan neatbilstoši! Es horoskopā esmu auns, bet dievinu vēsturiskas, cēlas lauku pilsētas. Man patīk plašumi. Pati dzīvoju Jūrmalā. Ja vajag aizbraucu uz Rīgu. Tomēr Rīgā dzīvot netaisos… Tur ir pārāk šauri un nepatīkami smaržo. Kā varēja izrakstīt, ka man vaig dzīvot Rīgā-lielpilsētā. NESAPROTU!!!

 3. Pilnīga muļķības!
  Un kur palikuši mūsu profesionālie žurnālisti??? Kā var teksta ievadā pielietot NEVĀRDUS???
  Atgādināšu, gada nevārds 2010 – “pa lielam” Vai tiešām žurnālistam atkal vajag uz tualeti?
  To tas nozīmē tulkojumā no krievu valodas. Kad būsiet latviski un profesionāli???

 4. Esmu strelnieks. Nemaz tā nav, ka gribas klusos laukos. Jā, bērnībā, vasaras brīvlaikā, katru vasaru dzīvoju Abavas krastos. Dziļajos mežos, pilnos ar sēnēm, avenēm, un mellenēm! Spaiņiem! Atpūsties, papīckot, msaržigā sienā gulēt, Fantastiski. Bet man patīk Pilsēta, Eleganta itkā vide. Jaunas, gaumīgas mājas, Protams arī Elegants Jūgenstils. Mazliet ir būts, bikucīt. Bet tagad dzīvoju guļamrajonā, tikko ārpus centra. Blakus lidostai. Nē, nē, ne Zolitūdē un ne Mārupē. Amsterdamā. Un Pārkrievotajā Latvijā galīgi negribas atgriezties! Jā šeit ir bieži, tāda sajūta, kā Stambulā. Melnie Miljoniem! Visur, uz katru soli islams un nēģeri. Bet nekur nav tik labi kā mājās. Bet mājās ir ķīsels. Šeit man ir Patstāvīgs darbs. Šeit Neviens manus nodokļus, manas Vecumdienas man nenozags!!! Algu saņemu 2300 netto.

Draugiem Facebook Twitter Google+