Horoskopi un mistika

Kurā vecumā atnāk patiesa mīlestība? Seko zodiakālajam aplim1

Mīlestības zodiakālais aplis

Katra zodiaka zīme mīl dažādi, taču mīlestībai ir arī savs zodiakālais aplis. Reizi septiņos gados mēs pārejam nākamajā līmenī, atklājot sev jaunas jūtu šķautnes. Eksperti ir pastāstījuši par katru no šiem periodiem.

Auns (līdz 7 gadiem)

Pirmās jūtas pie mums atnāk Auna zīmē. Šāda mīlestība pieņem dažādas formas. Vieni mīl tikai sevi un izmanto citu jūtas, lai labāk iekārtotu savu dzīvi. Citi izvēlas nepateicīgas upurēšanas ceļu. Un tikai daļa cilvēku ir spējīga uz sildošu mīlestību, kas izraisa gaišas atbildes jūtas.

Vērsis (7-14 gadi)

Vienīgais vecums, kad augsta mīlestība un jūtīgums ir nesaraujami, ir atrašanās Vērša aizgādnībā. Šajā vecumā visu zodiaka zīmju pārstāvji izvēlas mīlas objektu, vadoties no viņa pievilcīguma un spilgtās ārienes. Nobriedušākā vecumā Vērša enerģija pārvirzās uz darbu un biznesu, bet partnera skaistums un seksualitāte aiziet otrajā plānā.

Dvīņi (14-21 gads)

Šajā vecumā cilvēki iegrimst romantisku jūtu un emociju okeānā. Atšķirībā no Vērša enerģijas Dvīņiem svarīgs ir nevis skaistums un seksualitāte, bet kopēji uzskati, intereses, raksturs. Cilvēka dvēselē uzliesmo kaisle, kas nereti noved pie agras stāšanās laulībā. Šādas savienības nav ilgstošas. Ja laulība arī saglabājas, to nevar nosaukt par laimīgu.

Vēzis (21-28 gadi)

Vēža aizgādnībā tiek slēgtas pašas uzticamākās laulības. Mīlestība vairs neaptumšo prātu kā pusaudžu vecumā. Visu zodiaka zīmju saprātīgi un ar aprēķinu attiecas pret dzīves drauga izvēli. Juteklisma, fantāzijas un seksualitātes saglabāšanās spēj apburt un noturēt sev blakus mīļoto cilvēku daudzus gadus.

Lauva (28-35 gadi)

Ar gadiem nobriest jūtas, vājinās egoisms un centieni pēc eksperimentiem mīlestībā. Šādā vecumā Lauvas aizgādnībā mīlestība saplūst ar intuīciju, dzīvē iestājas romantisks laiks, galva griežas no mīlestības un kaisles. Pat neglābjami egoisti spēj izrādīt patiesas rūpes un maigumu, apbērt mīļoto ar dāvanām un dziedāt serenādes pie loga.

Jaunava (35-42 gadi)

Jaunavas aizgādnībā izpaužas visracionālākā pieeja ģimenes veidošanai. Iegūtā dzīves pieredze sniedz iespēju saprast, tieši kāds partneris ir vajadzīgs un kādai jābūt laulībai. Visu zīmju pārstāvji jau ir gatavi radīt bērnus, nest atbildību un glabāt ģimenes pavardu. Šādā vecumā veiksmīgākās būs laulības, kas būvētas uz cieņu pret partneri vai atklātu aprēķinu.

Svari (42-49 gadi)

Cilvēki Svaru ietekmē aktīvi meklē savu ideālo otro pusīti. Daudzi līdz šim laikam jau ir laulībā. Tie, kas ir drosmīgāki, aktīvi sarauj savienības, kas bija būvētas uz vētrainu kaislību, viena partnera mīlestību vai kailu aprēķinu. Bet ir arī tādi, kas neizlemj lauzt apgrūtinošas ģimenes važas.

Skorpions (49-56 gadi)

Patiesa mīlestība Skorpiona zīmē atnāk jau nobriedušā vecumā. Dvēselē notiek tik tikko pamanāmas izmaiņas, kas pārvērš seksuālo enerģiju maģiskā. Svarīgi atrast cilvēku, ar kuru būs pilnīga harmonija attiecībās, bet nepāriet robežu, aiz kuras gaišas jūtas pārvēršas graujošā kaislē.

Strēlnieks (56-63 gadi)

Strēlnieka zīmē mīlestība pret partneri izplatās uz visu pasauli. Visu zīmju pārstāvji spēs saprast savu sūtību caur radošumu, zemes darbiem un mīlestību pret vienu cilvēku. Satiekot savu otro pusīti, viņi tajā atradīs visus zemes priekus. Iemācīsies uztvert pasauli savādāk, pārvarot savu ego.

Mežāzis (63-70 gadi)

Mežāža aizbildniecībā ikviena cilvēka dzīvē atradīsies vieta ideālajai mīlestībai, kas atgādina mātes un tēva mīlestība pret savu mazuli. Visu zodiaka zīmju pārstāvji aizsargās mīļoto cilvēku no problēmām un nepareiziem lēmumiem, kļūs viņam par uzticamu balstu, un, ja vajadzēs, plecu, uz kura izraudāties. Misija būs priecīga un neapgrūtinoša.

Ūdensvīrs (70-77 gadi)

Ūdensvīrs sola labāko laiku, lai izveidotu stipras ģimeniskas un mīlestības saites. Šajā vecumā cilvēks ir spējīgs uz sadarbību un draudzību, bet draudzība-mīlestība vienmēr ir abpusēja un nesaraujama. Partneri apmainās ar enerģijām, dzīves pieredzi un prasmēm, papildinot viens otru.

Zivis (77-84 gadi)

Saistītie raksti

Zivju aizbildniecībā notiek pilnīga zemes un debesu mīlestības saplūšana, siltu un sildošu jūtu izpausme. Partneri nemēģina mainīt viens otru, viņi vienkārši ir laimīgi, ka ir kopā. Prieks nāk no pašas sirds, kuru nav iespējams apmānīt.

Aplis sākas no jauna

Sākot no 84 gadiem, zodiakālais aplis sākas no jauna. No 84-91 gadam – Auns, pēc tam Vērsis un tā tālāk. Neaizmirsti, ka mēs runājām par kopējām iezīmēm, kas piemīt tai vai citai zīmei, mīlestības aizgādnei.

LA.lv