Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kurām horoskopa zīmēm būs labvēlīgs 2018. gads? 16

Foto – Fotolia

Jaunajā, 2018. gadā, veiksme noteikti smaidīs tiem laimīgajiem, kuriem saskaņā ar ķīniešu horoskopiem nāk par labu Zemes stihija, jo Dzeltenā Suņa gads ir tās pārvaldībā, uzskata astrologi.

Tāpēc cilvēki, kuriem “nepietiek” Zemes elementa, izjutīs viņiem tik ļoti vajadzīgo Suņa stabilitāti un pastāvību, nostāsies ar abām kājām uz zemes un iegūs aizsardzību pret likstām.

Ja Zeme personīgajā horoskopā nav ieteicama, cilvēks varētu sajust zināmu iespēju ierobežojumu un ievērojamus šķēršļus ceļā uz izraudzīto mērķi.

Tāda nu reiz ir Suņa daba — “nelaist”. Suns ir piesardzīgs, vērīgs, vienmēr uzmanīgs, reizēm pārāk trauksmains, neuzticīgs un vienmēr vēlas nodrošināties: rej uz visiem “amata kārtībā” un katrā izdevīgā gadījumā.

Astrologi ar pārliecību apgalvo, ka gads būs īsts notikums visiem, kas dzimuši Pūķa un Zaķa gadā, kā arī janvāra Kazām un jūlija Vēršiem. Pūķa gadā dzimušie var droši gaidīt pārmaiņas, turklāt vārds “pārmaiņas” vēl obligāti nenozīmē ko sliktu.

Jebkurā gadījumā Pūķa gadā dzimušajiem jābūt piesardzīgiem, viņus gaida nemierīgs, dažādām kustībām piesātināts gads un zināma dinamika attiecībās ar draugiem un paziņām.

Lai pasargātos no konfliktiem, Pūķa gadā dzimušajiem iesaka nēsāt līdzi talismanu – Zaķi, jo Zaķis novērš Suņa uzmanību, un tas nemetas Pūķim virsū to pārmācīt.

Suņa “saimnieks” ir Gailis. Tas sola Gailim zināmu pacēlumu jaunajā gadā. Savukārt Suns ir Vērša “saimnieks”. Tāpēc Vērsim 2018. gads būs nozīmīgs, tomēr ne vienkāršs. Vērsim jābūt īpaši uzmanīgam un jāvēro notikumi, lai nekļūtu par apstākļu upuri. Gaidāmas pārmaiņas sociālajā lokā, darbā, vecāku mājās.

Šķiet, vissarežģītākais laiks gaida tos, kuru horoskopi atbilst Vērša un Kazas zīmēm. Iespējamas problēmas ar veselību, sajūta, ka pietrūkst brīvības un iespēju ietekmēt notiekošo. Arī šiem cilvēkiem ieteicams nēsāt līdzi Zaķa simbolu.

Cūkas, Žurkas un Vērša gadā dzimušie cilvēki var justies pamesti, no viņu dzīves var aiziet kaut kas būtisks. Bet nevajadzētu krist izmisumā, centieties radoši izmantot šos pavērsienus.

Suns atbalstīs Zaķa, Zirga un Tīģera gadā dzimušos – viņiem gads būs rāmi labvēlīgs/

Saistītie raksti
LA.lv