×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
1. septembris, 2014
Drukāt

“LA” lasītāju aptauja: Kuram jūsu balss? (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Aizvadītās nedēļas laikā vairāki lasītāji nemudināti izteica savas pārdomas par  gaidāmajām Saeimas vēlēšanām.

Voldemārs Lieljaks Liepājā: “Ja varētu, es balsotu tikai un vienīgi par Valdi Dombrovski. Viņš ir viens no “Vienotības” labākajiem cilvēkiem, nemētājas ar solījumiem, ja ko teicis, to parasti arī pilda. Nosvērts, solīds, lieku vārdu nepateiks. Jā, Dombrovskis tāds bija.”

Linards Strelēvics Rīgā: “Es novērtēju tā Saeimas deputāta rīcību, kas ierosināja izveidot parlamentārās izmeklēšanas komisiju, lai pārtrauktu Ķemeru sanatorijas tālāku izpostīšanu. Šis deputāts rīkojas valsts un sabiedrības interesēs. Tas ir labs motīvs, lai Saeimas vēlēšanās balsotu par to sarak­stu, kuru pārstāvēs šis jaunais cilvēks.”

Uldis Kārkliņš Rīgā: “Uz Saeimas vēlēšanām noteikti aiziešu, taču esmu nolēmis – savu balsi nevienai no partijām neatdošu. Iemetīšu urnā tukšu aploksni. Tādā veidā demonstrēšu savu attieksmi pret politiskajām partijām, un neviens man nevarēs pārmest malā stāvēšanu vai vienaldzību. Es gribu balsot par personībām, nevis partijām.”

Jānis Greijers Dobeles novadā: “Parasti vēlēšanās vienmēr esmu balsojis par zaļzemniekiem, man viņi šķiet mazākais no visiem ļaunumiem. Ļoti cienīju Sudrabas kundzi. Būdama kontroliere, prasīja atskaites par katru santīmu, tagad, kad pašai būtu jārīkojas godīgi un atklāti, stāsta, ka tas nav tik svarīgi. Kāda nožēlojama pārvērtība!”

Ziedonis Dzirkalis Latgalē: “Simpātiski man ir vairāki politiķi no citu partiju sarakstiem. Žēl, ka nevaram izvēlēties labākos, piemērotākos cilvēkus no visu 13 partiju piedāvājuma. Vēl ir laiks pieņemt lēmumu, kuru sarakstu pagodināt ar savu balsi… “LA” nupat izlasīju kāda lasītāja padomu – došos uz bibliotēku, lūgšu izdrukāt katras partijas priekšvēlēšanu programmu un pēc tam tās visas kārtīgi izpētīšu.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā nu ne!>Voldemārs Lieljaks Atbildēt

    Kur tad palika viņa 2009.gada solījumi-gan pensijas neaiztikt (1.jūnijā),gan ar nākamo gadu pilnībā pāriet uz progresīvo ienākuma nodokli (9.un 10.jūnijā)??

Draugiem Facebook Twitter Google+