Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kurās jomās tu pārspēj citus? Horoskops visām zodiaka zīmēm0

Foto: Pexels

Lūk, tavas priekšrocības saskaņā ar horoskopa zīmi!

Auns

Tu esi piedzīvojumu cilvēks, kas zina, kas vajadzīgs, lai tos padarītu neaizmirstamus. Tev vienmēr izdodas izplānot ceļojumu vai ballīti līdz mazākajiem sīkumiem. Tāpēc tavi draugi ar prieku piedalās procesā. Un nav svarīgi, kas notiek apkārt. Tu allaž atradīsies vietu jauniem iespaidiem, kas var dāvāt piedzīvojumus.

Vērsis

Rodas iespaids, ka tu visu vienmēr kontrolē un neļauj gadījumam mainīt savus plānus. Tevi nemulsina grūtības, nebiedē rutīna, jo tu esi stabilitātes piekritējs un izdarīsi visu iespējamo, lai tā arī paliktu. Tavi draugi un tuvinieki zina, ka pie tevis var vērsties grūtību gadījumā. Turklāt tu proti apieties ar finansēm, tāpēc nopelnīt vai ieekonomēt lieku naudu tev nav problēma.

Dvīņi

Tu esi kā magnēts, kas piesaista apkārtējos cilvēkus. Tu esi gudrs, apveltīts ar humora izjūtu, bet tieši šīs īpašības tiek novērtētas sabiedrībā. Tev izdodas kļūt par centru jebkurā kompānijā, bet cilvēkiem tas patīk. Tiem, kam palaimējies iepazīties ar tevi, vairs neaizmirsīs šo tikšanos. Visi vēlēsies kļūt par taviem draugiem, bet tas viss, pateicoties tavai saskarsmes prasmei un mākai labi pavadīt laiku.

Vēzis

Tava labestība ir īpašība, kas diezgan reti sastopama citām zodiaka zīmēm. Tev ir dāsna sirds, tāpēc tu esi gatavs palīdzēt katram, kam tas vajadzīgs. Pat tad, ja satiksi pilnīgi nepazīstamu cilvēku, tu pasniegsi viņam palīdzīgu roku. Tu esi apveltīts ar savdabīga terapeita spējām, kas izdziedina savus draugus un tuviniekus, tāpēc tevi nav grūti mīlēt.

Lauva

Tu bieži uzturies cilvēkos un esi vietēja mēroga zvaigzne. Pat tad, ja tu neesi publiska persona, tev vienalga tiks pievērsta uzmanība. Tu esi diezgan radošs, uzņēmīgs un veiksmīgs jomā, kurai esi veltījis savu dzīvi. Tas sniedz tev pārliecību par sevi un apvelta tevi ar īpašību, kas liek citiem tev sekot.

Jaunava

Tev noteikti nav pazīstama bezizejas sajūta, jo jebkurā situācijā tu cīnīsies līdz galam. Daba apveltījusi tevi ar pārsteidzoši centību un neatlaidību, tāpēc tavs jājamzirdziņš ir grūti uzdevumi, kuri pārējiem vienkārši nav pa spēkam. Neatkarīgi no problēmas un kolosāla spiediena, tu dosies uz priekšu, sasniedzot vēlamo.

Svari

Tava galvenā priekšrocība ir sociālie sakari. Tu esi sabiedrisks un pazīsti teju katru kaimiņu. Lai kur tu arī nedotos, visur tu sastapsi savus paziņas. Pateicoties tam, tev izdosies apmeklēt slēgtus pasākumus, izveidot lietišķus sakarus un saņemt dažādas privilēģijas. Bet viss tikai tāpēc, ka tev patīk saskarsme un tu komunicē neuzbāzīgi. Tu vies uzticību, bet kas gan vēl ir vajadzīgs lietišķajiem sakariem?

Skorpions

Tu proti dabūt to, ko vēlies. Un nav svarīgi, par ko ir runa. Tas var būt interesants un grūti iegūstams darbs, retas lietas, utt. Pateicoties iedzimtajai harizmai un izsmalcinātajām manierēm, tu vari nosvērt svaru kausus sev par labu. Tu burtiski piespied apkārtējos iemīlēt tevi. Un tas nebūtu iespējams bez apņēmības, ar kuru tevi apveltījusi daba.

Strēlnieks

Tev izdodas cilvēkos iedvest prieku un bezrūpību. Viņi vienmēr būs tev apkārt, zinot, ka var labi pavadīt laiku un pastāstīt savus dzīves stāstus. Tava bagātīgā personiskā pieredze arī interesē cilvēkus. Viņi vēlas, lai tu stāsti viņiem vairāk, jo tas patiešām ir aizraujoši. Pateicoties tam, par draugu trūkumu tu nevarēsi sūdzēties.

Mežāzis

Šķiet, grūti ir atrast pacietīgāku cilvēku par tevi. Pat visniknākajā vētrā tu saglabāsi pozitīvismu. Taču tas neatņem tev racionālo domāšanu, kas palīdz tev plānot nākotni un gūt panākumus ilgtermiņa perspektīvā. Tu proti ievērot nianses, kuras citi nesaskata. Tāpēc tu paliec tur, no kurienes citi dodas prom. Bet rezultātā tieši tu sasniedz virsotni, kamēr citi turpina meklēt savu ceļu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev ir apbrīnojams prāts, kurā slēpjas bezgalīga fantāzija un idejas. Tu patiešām var mainīt šo pasauli, jo līdztekus tam tev ir vēlme attīstīties. Tevi neapmierinās kaut kas viduvējs un tu nepriecāsies par mazumiņu. Jo tu zini, ka spēj sasniegt vairāk un atstāt aiz sevis veselu mantojumu. Turklāt tu ārkārtīgi asi reaģē uz netaisnību un visādos veidos mēģini stāties tai pretim.

Zivis

Tu proti apvienot cilvēkus un palīdzēt viņiem pavadīt neaizmirstamus brīžus tavā kompānijā. Cilvēki tiecas pēc tavas sabiedrības, jo tu izrādi patiesu ieinteresētību par viņu dzīvi. Pateicoties tam, tu viegli nodibini sakarus ar visdažādākajiem sabiedrības slāņiem. Un tev ir viegli iejusties jaunā paziņu lokā, jo tu proti sevi pasniegt, izrādot savas labākās īpašības.

 

LA.lv