Mobilā versija
+13.6°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
19. aprīlis, 2017
Drukāt

Kuras krāsas modē šovasar? Veidojam deviņus stilīgus komplektus! (1)

1. Dzeltenā saule

1no9
1489675435_1

Daudzām sievietēm vasara ir visgaidītākais spilgtu krāsu, sievišķīgu tērpu un stila eksperimentu laiks. Bet izvēlēties nemaz nav tik viegli! Kādām krāsām pievērst uzmanību? Kā tās kombinēt, kā un ko valkāt kopā, bet no kādiem salikumiem izvairīties!

Noskaidrojām, kādas ir modernākās šīs vasaras krāsas saskaņā ar modes fenšui.

Pati modernākā un stilīgākā krāsa šovasar būs saulaini dzeltenais! Neizsakāmi silts un acij patīkams tonis, kas momentā uzlādē ar pozitīvu enerģiju un nekad neapnīk.

Modernākās tendences un vasaras karstums tā vien vedina izvēlēties spilgtus tērpus, tāpēc dzelteno krāsu var izvēlēties ne tikai nelieliem aksesuāriem, bet arī lieliem krāsu laukumiem apģērbā. Piemēram, saulaini dzeltena var būt viegla, gaisīga kleita vai līdz zemei gari svārki.

Dzelteno var kombinēt ar balto vai maigi rozā toņiem. Tomēr abos gadījumos jāpievērš uzmanība silto un auksto toņu līdzsvaram. Gan baltajiem, gan rozā toņiem ir pietiekami plašs siltā/aukstā diapazons. Ja plāno izveidot dzeltenu komplektu, iesakām uzreiz pielaikošanas telpā piemeklēt arī otru toni.

  1. Dzeltenā saule
  2. Rožainais maigums
  3. Sulīgais mandarīns
  4. Svaigais zaļums
  5. Izsmalcinātās orhidejas
  6. Karstās smiltis
  7. Zilā dzelme
  8. Raupjais asfalts
  9. Baltā karaļvalsts

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+