Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
19. septembris, 2014
Drukāt

Kuras vasaras sezonas pērles iepīt rudens garderobē?

1. Dizaineri pievēršas saldajiem sešdesmitajiem

1no5
Foto - StilagoFoto - Stilago
Foto – Stilago

Dienām aiz loga kļūstot arvien pelēkākām un īsākām, tā vien gribas krāsainās un vieglās vasaras kleitas nomainīt pret siltākām un piezemētākām drānām. Taču nepārsteidzies pirms laika, nostumjot tās skapja dziļākajā atvilktnē! Lai gan vasara jau beigusies, vērts padomāt par interesantām idejām, kā gaisīgos pasteļtoņu bruncīšus integrēt savā rudens garderobē. Par to, kā stilīgi un atbilstoši jaunākajām modes tendencēm apģērbties rudenī, padomus sniedz Katrīna Dorošenoka, iepirkšanās kluba „Stilago.lv” pārstāve.
Protams, ne visas no vasaras košajām blūzītēm labi iederēsies arī septembra krāsu paletē, taču, sekojot līdzi aktuālākajām modes tendencēm, iespējams, atradīsi ne vienu vien veidu, kā skaisti un gaumīgi sakombinēt abu sezonu pērles vairākos apģērbu komplektos. Turklāt šādi pasaudzēsi savu maciņu no liekiem tēriņiem. Tā kā šajā rudenī dizaineri mums atkal piedāvā atgriezties pie saldajiem sešdesmitajiem, taisnām līnijām un spilgtiem, brīžiem pat trakiem krāsu salikumiem, vari būt pārliecināta, ka, iekļaujot savā rudens garderobē spilgti dzelteno vasaras krekliņu, būsi tikai ieguvēja.

  1. Dizaineri pievēršas saldajiem sešdesmitajiem
  2. Sarkanā krāsa
  3. Klasiska stila kleita
  4. Zilā krāsa
  5. Bikses [caption id="attachm

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+