hkkurbads.lv

“Kurbada” bilance Kontinentālajā kausā – trīs no trīs 0

Latvijas čempione hokejā “Kurbads” svētdien Rumbulā Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otrās kārtas noslēdzošajā mačā grūtā cīņā ar 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) uzvarēja Igaunijas vienību “Narva”.
Latvijas komandas labā pa vārtiem guva Sandis Zolmanis un Toms Bluks.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Mājiniekiem šis mačs sākās negaidīti neveiksmīgi, jo jau 11.minūtē pēc Aleksandra Kuzņecova precīzā raidījuma “Narva” atklāja rezultātu. Turpinājumā igauņiem gan tika labi ar vārtu gūšanu nesekmējās, jo “Kurbads” sekmīgāk spēlēja aizsardzībā, bet 24.minūtē neizšķirtu panāca Zolmanis.
“Kurbads” vienībai šajā cīņā piederēja liels pārsvars, taču pilnībā nesekmējās ar vārtu gūšanas iespēju realizēšanu. Vēl vienu izdevās izmantot vien 50.minūtē, kad mājiniekus beidzot vadībā izvirzīja Bluks. Cīņas turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, Latvijas klubam izcīnot uzvaru.

Par Rīgā notikušā turnīra labākajiem hokejistiem tika nosaukti tikai “Kurbads” hokejisti – vārtsargs Uldis Čalpa, aizsargs Renārs Valters un uzbrucējs Mārtiņš Cipulis.

Pirms tam šīs grupas cīņā svētdien Polijas komanda “Tychy” ar 4:2 (3:0, 0:2, 1:0) apspēlēja Ukrainas vienību “Donbass”.
Piektdien pirmajā mačā “Kurbads” ar 5:2 uzvarēja “Tychy”, bet dienu vēlāk ar 8:1 sagrāva “Donbass”, jau priekšlaicīgi garantējot triumfu grupā un vietu trešajā kārtā.
Tikmēr “Narva” komandai sekmes ir diametrāli pretējas – 2:4 pret “Donbass” un 0:11 pret “Tychy”.

Līdz ar to “Kurbads” trīs spēlēs ieguva maksimāli iespējamos deviņus punktus un izcīnīja uzvaru B grupā, kamēr otrā ar sešiem punktiem bija “Tychy’. Savukārt trešā ar trim punktiem bija “Donbass”, bet bez punktiem palika “Narva”.
Jau pirms svētdienas mačiem bija zināms, ka “Kurbada” komanda sasniegs Kontinentālā kausa trešo kārtu, kur 17.-19.novembrī sacentīsies Dānijā. Šajā grupā būs arī mājiniece “Rungsted”, vārtsarga Ervīna Muštukova pārstāvētā Lielbritānijas komanda Šefīldas “Steelers” un Minskas “Junostj” no Baltkrievijas.