hkkurbads.lv

“Kurbads” ar uzvaru rezultatīvā spēlē sāk Latvijas hokeja virslīgas finālsēriju 0

Ogres “Kurbads” komanda otrdien ar uzvaru rezultatīvā spēlē sāka Latvijas hokeja virslīgas finālsēriju pret regulārā čempionāta labāko komandu “Liepāju”.
“Kurbads” viesos guva panākumu ar 5:3 (2:0, 1:2, 2:1), sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.
Ogres komanda pirmajā periodā panāca 2:0 savā labā, kad precīzi meta bijušie Latvijas izlases spēlētāji Aleksandrs Macijevskis un Juris Štāls, savukārt baltkrievu leģionārs Artjoms Karkockis otrās trešdaļas sākumā panāca jau 3:0 viesu labā. Turpinājumā gan sasparojās “Liepājas” spēlētāji un Edgars Beizaks un Klāvs Plānics starpību samazināja līdz minimumam.
Tomēr trešā perioda pirmajā pusē “Kurbads” komanda pēc Riharda Remiņa un Aleksandra Kerča juniora metieniem atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, uz ko liepājnieki spēja atbildēt tikai ar Alda Āboliņa precīzu metienu mača beigu daļā.
Sērijas otrā spēle trešdien atkal notiks Liepājā.
Tikmēr cīņā par bronzas medaļām pērnā gada Latvijas čempioni “Mogo” savā laukumā ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pārspēja “Prizmu”, sērijā līdz trīs uzvarām panākot 1-0. Uzvarētājiem vārtus guva Miks Lipsbergs, Vladimirs Mamonovs un Elviss Želubovskis, bet pretiniekiem izcēlās Aleksandrs Baburins.
Jau ziņots, ka pamatturnīra uzvarētāja “Liepāja” pusfināla sērijā ar 3-1 pārspēja “Prizmu”, savukārt “Kurbads” ar 3-1 uzveica “Mogo”.