“Kurbada” hokejistiem pirmā uzvara Latvijas čempionāta finālā.

“Kurbads” atgūstas un izcīna pirmo uzvaru Latvijas čempionāta finālā 0

Pašreizējie Latvijas čempioni “Kurbads” hokejisti pirmdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) fināla trešajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) pārspēja “Mogo” vienību.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10

Pēc trim spēlēm sērijā līdz četrām uzvarām ar 2-1 vadībā ir “Mogo”.

Pirmie šajā mačā vārtus guva viesi, kad mazākumā viens pret vārtsargu Uldi Čalpu aizslidoja Rihards Marenis, kurš spēles desmitajā minūtē panāca 1:0 “Mogo” labā. Jau otrā perioda pirmajā minūtē Mārtiņš Cipulis no tuvas distances izlīdzināja rezultātu, bet nepilnas divas minūtes pirms šīs trešdaļas beigām vēl viens pieredzējis uzbrucējs – Jānis Sprukts – , izmantojot pretinieku aizsargu, izvirzīja vadībā “Kurbada” hokejistus.

Trešā perioda trešajā minūtē mājinieku pārsvaru dubultoja Koba Jass, kurš izmantoja pretinieku nesaprašanos un bija pirmais pie atlēkušās ripas, raidot to “Mogo” komandas vārtu tīklā. Viesiem atspēlēties neizdevās, un “Kurbads” svinēja uzvaru ar rezultātu 3:1.

Pirmajos divos mačos ar 3:2 un 4:3 uzvarēja “Mogo”, otrajā spēlē virsroku gūstot tikai pēcspēles metienu sērijā.

Fināla ceturtais mačs notiks trešdien arī “Kurbads” hallē. Finālsērijā mači notiek ik pēc divām dienām.