“Kurbads” izlīdzina rezultātu Latvijas čempionāta finālsērijā 0

Rezultātu Latvijas hokeja čempionāta finālsērijā ceturtdien izlīdzināja Ogres “Kurbads” hokejisti, kuri sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 2-2.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Ogrēnieši savās mājās ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēja regulārā čempionāta uzvarētāju “Mogo”.

Mača rezultātu divas minūtes pirms pirmā perioda beigām atklāja ogrēnietis Toms Hartmanis. Otrais periods aizritēja asā cīņā, abām komandām nopelnot 14 soda minūtes, taču nevienai no vienībām neizdevās pārspēt pretinieku kluba vārtsargu.

Trešā perioda sestajā minūtē mājiniekiem divu vārtu pārsvaru panāca pieredzējušais uzbrucējs Aleksejs Širokovs. Atlikušajā spēles laikā vārti netika gūti un “Kurbads” svinēja uzvaru ar 2:0, sērijā līdz četriem panākumiem panākot neizšķirtu 2-2.

Nākamā komandu tikšanās norisināsies sestdien Tukuma ledus hallē.

Tikmēr sērijā par trešo vietu ceturtdien rezultatīvā mačā uzvaru izcīnīja “Zemgale”/LLU hokejisti, kuri savā laukumā ar 6:5 (3:0, 1:1, 2:4) pārspēja “Liepājas” vienību.

Jau pirmās trešdaļas 12.minūtē mājinieki bija panākuši trīs vārtu pārsvaru, kad precīzi zemgaliešu rindās bija Olafs Aploks, Māris Miezis un Valentīns Feoktistovs. Otrā perioda desmitajā minūtē liepājniekiem vienus vārtus atguva Māris Diļevka, tomēr pēc astoņām minūtēm ar savu otro vārtu guvumu spēlē pārsvaru atjaunoja Aploks.

Lai gan trešā perioda sākumā Jānis Bullītis jau panāca 5:1 zemgaliešu labā, tomēr vienus vārtus “Liepājas” labā atguva Dmitrijs Korņilovs. Tiesa, pēc trim minūtēm “Zemgale”/LLU komandai četru vārtu pārsvaru atkārtoti panāca Miezis.

Kad hokejisti bija aizvadījuši pusi no otrā perioda, vienus vārtus viesu labā atguva Diļevka, bet divas minūtes pirms pamatlaika beigām jau 4:6 panāca liepājnieks Mārtiņš Gipters. Astoņas sekundes pirms trešās trešdaļas beigām Gipters guva savus otros vārtus, rezultātā pietuvojoties līdz vieniem vārtiem. Tomēr atlikušajās trešā perioda sekundēs liepājnieki nepaveica brīnumu un “Zemgale”/LLU triumfēja mačā ar 6:5.

Uzvarētāju labā ar diviem gūtiem vārtiem un piespēli izcēlās Aploks un Miezis. Tikmēr liepājniekiem rezultatīvākais bija Gipters, kuram arī divi precīzi metieni un viena rezultatīva piespēle.

Līdz ar zemgaliešu panākumu, sērijā līdz trim uzvarām ar 2-1 vadībā ir “Liepāja”.